ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum miraç kaya şikayetleri

En İyi Medyumlar

Domuz Yağı Büyüsü

Kadim dönemlerden beri uygulanan büyüler amaçlarına göre farklı isimler alır. Hayırlı bir iş için yapılan büyülere ak büyü denirken insanlara zarar verme amacıyla uygulanan yöntemlere kara büyü adı verilir. Kara büyüler direkt olarak kişilerin hayatlarını karartmaya ve zararlı etkilere yol açmaya yöneliktir.

Domuz yağı büyüsü gibi kara büyü uygulamaları yaygın çalışmalar olsa da medyum hocalar tarafından pek fazla tercih edilmezler. Gerçek medyum hocalar manevi alemlere ait enerjilerin toplumun hayrına olması gerektiği felsefesine inanır. Bu nedenle herhangi bir kişiye zarar verecek çalışmaları yapmaktan kaçınırlar.

Medyumluk işinin en eski temsilcileri sadece iyi büyüler yapılması gerektiğini savunur. Domuz yağı büyüsü gibi kötülük amaçlı yapılan büyüler yasaklıdır. Ancak bazı medyum hocalar bu yasağa uymayarak bu tarz büyüleri farklı amaçlar doğrultusunda yapabilmektedir.

Domuz yağı büyüsü yapan bir medyum hoca karşıdaki kişinin enerjisini tam anlamıyla baskı altına alır. Bu baskı altına alma sonucunda, kişinin aklı kötü varlıkların kontrolüne girebilir. Eğer yapan kişi tecrübeli bir hoca değilse kendine de zarar verebilir. Kişinin başka varlıkların kontrolüne girmesi sonucunda ölüme kadar giden çok ağır sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bazı kişiler ayırma amacıyla domuz yağı büyüsü kullanılabileceğini söylemekte. Bu durum teoride doğru olsa da asla denenmemesi gereken bir şeydir. Domuz yağı büyüsü kara büyü olduğu için ayırma esnasında kişilere zarar verebilir. Böylesi bir amaç için bu büyünün kullanılması çok yanlıştır.

Bu tarz işler için papaz büyüsü en etkili ve güvenli yöntemdir. Kişilere zarar vermez, aşk ve ayırma gibi iki zıt amaç için bile kullanılabilir. Papaz büyüsünün etkili olmasının tek şartı işinin ehli bir hoca tarafından yapılmasıdır. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Yavuz

    Dükkanımda ikinci yılı doldurdum iki sene önce borçla harçla açtığımız dükkan ikinci senede pandemiden işler kapanınca yürümez hale geldi eldeki malı mülkü satmak durumunda kaldık ayakta durmak için
    Bir değerli aile dostumuz sıkıntıyı hep maddiyatta değil maneviyattada aramak lazım dedi benim aklıma medyum ali gürses i soktu. 0535 590 62 75 telefonu bu şekilde ulaştım ve işlerle alakalı durumu anlattığımda bana rızık ve bereket vefki tavsiye etti. Detaylıca sorularımı cevapladı yaptırmaya karar verdim. İletişimi çok düzgün ve sıkıntısız bir insan. Her soruma dürüst ve net cevaplar veriyor.
    İşlemin bana gelmesi bir hafta sürdü. Beklediğimden çok kısa sürede ulaştı diyebilirim. Geldikten sonra hemen dediği gibi kullandım. Vefk bana çok iyi geldi. İşlerden önce sanki ben hissetmişim gibi huzurlu ve içim rahat oldum. Bir hafta kadar bekledikten sonra hiç hesapta olmayan borçlular gelip hesaplarını kapatmaya başladı. Bir yerden kolay toplu para geldi. Dükkanın borcu harcını toplamaya düze çıkmaya başladım çok şükür. Aile dostumuzun dediği çok doğruymuş hep madiyattan bakmamak lazımmış. Allah her dertliye derman verir inşallah. Bizim vesilemiz medyum ali gürses hoca oldu o yüzden onu tavsiye ederim.

Yorum yapın