En İyi Medyumlar

Rızık Açma Büyüsü

Büyülerin bu alemde oluşmasını sağlayan kaynak tamamen gaybi alemlerdendir. O sonsuz kudrete sahip olan alemlerin enerjisi, dünyaya yansıyarak yine aynı kudrette etkilere neden olur. Medyum hocalar, bu tarz uygulamalar yapmak suretiyle, gereken büyü çalışmalarını tamamlar ve gaybi alemlerin enerjilerinin sıradan insanlar tarafından kullanılmasını sağlar.

Rızık açma büyüsünün de dahil olduğu, her türlü büyü yöntemi bir kez yapıldıktan sonra tekrarında asla bozulmaz. Herhangi bir şekilde, dışarıdan müdahale edilip, büyü bozma yapılmaması halinde, yaptıracağınız rızık açma büyüsünün etkisini ömür boyu görebilirsiniz.

İstisnai durumlar rızık açma büyüsünü bozabilir. Bu durumların ilki, başka bir medyum hocanın bu büyü için bozma çalışması yapmasıdır. Kötü niyetli bir insan tarafından yaptırılabilecek olan bu çalışma, sizin için yapılan büyüyü etkisiz kılabilir. Eğer çevrenizde böyle bir insan bulunuyorsa ve size karşı düşmanlık besleniyorsa, yaptırdığınız büyünün etkisinin korunması için vefk ve muska gibi çalışmalarla koruma sağlamanız mümkündür. Eğer böylesi bir koruma yapılırsa, rızık açma büyüsü her şeye rağmen bozulmayacaktır.

Bunun dışında, yine kötü niyetli bir insanın yapacağı rızık bağlama büyüsü veya benzeri etkiye sahip bir kara büyü de bu büyünün normal etkisini bozabilir. Medyum hocalar, özellikle böyle bir tehlikeye sahip olan insanlar için farklı korunma yöntemleri önermektedir. Rızık açma büyüsü yaptırırken, aynı zamanda korunma vefki yaptırmanız, hem bu durumların önüne geçmenizi hem de kötü niyetli insanlardan her konuda korunmanızı sağlayacaktır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Ata

    Doğru dürüst hoca arıyorsanız kesinlikle medyum ali gürses derim başka bir şey demem. Ben çok ön yargıyla yaklaşıyorum bu işlere, malum herkes ben medyumum şöyleyim böyleyim diyor ama bu hocada öyle bir durum yok. Ben önce bir iş istedim, bana olmayacağını söyledi başta yapmayı kabul etmedi, diğerleri olsa hemen yaparız der para kazanmak için, bu hoca böyle değil dürüst ve doğru davranıyor. İnşallah sen de çözersin ihtiyacı… Vefk konusunda çalıştım ben ama başka çalışmaları da var medyumali.com sitesinde yazıyor hepsi detaylıca oradan okuyabilirsiniz numarası ve diğer iletişim bilgileri de sitede yazıyor hocanın.

Yorum yapın