En İyi Medyumlar

Süryani Büyüsü

Bir medyum hoca, en ufak bir büyü çalışması için bile manevi alemlere ait çok özel enerjileri işin içerisine dahil etmek zorundadır. Bu enerjiler, bambaşka boyutlara ait olduğu için, dünya üzerindeki hiçbir şeye benzemez ve hiçbir koşulda eğitimsiz insanlar tarafından anlaşılamaz. Eğer medyum hocalar, bu tarz uygulamalarda gerekli olan eğitimleri almamış ise, doğal olarak manevi alemleri kullanamaz ve hiçbir büyüyü yapamaz.

Gaybi alemlerin sonsuz enerjileri, kullanacak olan kişinin nefes gücüne bağlı olarak da şekillenmektedir. Normal şartlarda, nefes gücü yetersiz olan bir medyum hocanın büyü yapması da mümkün olmayacaktır. Özellikle Süryani büyüsü gibi, karmaşık ve farklı ilimlere ihtiyaç duyan büyülerin, sıradan bir insan tarafından yapılması imkansızdır.

Süryani büyüsü hakkında, internette ve kitaplarda yer alan pek çok farklı bilgi bulunuyor olsa da, burada yer alanlar büyünün yapılışı ile alakalı hiçbir detay içermemektedir. Süryani büyüsü, daha ilk çağlardan bu yana, aynı yöntem ile gerçekleştirilmiş, her koşulda medyum hocalar tarafından özel çalışmalar neticesinde geliştirilmiştir. İnternette yer alan kaynaklar, bu gizli tutulan sırlı bilgileri içeremeyeceğinden dolayı, Süryani büyüsünün doğru biçimde yapılmasını imkansız kılacaktır. Bu büyüyü doğru bir şekilde yapabilecek tek kişi, yetenekli ve bilgili bir medyum hocadır.

Her büyüde olduğu gibi, bu büyü de evde yapılamaz. Süryani büyüsü, hem bilgisinin gizli olması, hem de enerji üzerinde tam kontrol gerektirdiğinden, eğitimsiz kişilerin elinde hiçbir işe yaramaz. Buna ek olarak, kimi zaman tehlikeli bir hal bile alması mümkündür. Bu nedenle, en güvenilir kaynak olduğunu düşünseniz bile, Süryani büyüsünü evde denememeli, sadece işinin ehli medyum hocalar ile çalışmalısınız. Aksi takdirde, hiçbir koşulda büyü tutmayacağı gibi, bazı durumlarda kendinize bile zarar verebilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın