En İyi Medyumlar

Kısmet Açma Büyüsü

Büyüler konusunda tam olarak bilgisi olmayan insanlar çok sık yapıldığı üzere, bir hata olarak büyüleri birbiri ile karıştırmaktadır. Karıştırılan büyülerin en başında, kısmet açma büyüsü gelmektedir. Kısmet açma büyüsü ile aşk büyüsünün benzer olduğunu, aynı kapıya çıktığını düşünen kişiler, kısmet açma büyüsüne ihtiyaç duydukları halde, alternatif olarak aşk büyüsü yaptırmayı talep etmektedir. Bu durum, hem yanlış hem de etkisiz sonuçlar alınmasına yol açabilir.

Kısmet açma büyüsü ile aşk büyüsünün kullanımı tamamen farklıdır. Bu büyülerden biri, belli bir bağın oluşmasını sağlıyorken, diğer büyü bunun aksine, kişinin bağ oluşturacak, bunu isteyeceği kişiyi bulmasını sağlamaktadır. Aşk büyüsünde, kişinin enerjisel alanına bir müdahale yapılmadan, sadece irade üzerine etki kurulurken, kısmet açma büyüsünde yapılan müdahale direkt olarak enerji alanınadır.

Her büyünün farklı bir yapılışı ve enerjisi bulunur. Kısmet açma büyüsü, bu açıdan bakıldığında diğer büyülerden neredeyse tam anlamıyla ayrılır. Bunun yapılması için gereken çalışmalar çok daha etkili ve özel olmak zorundadır. Medyum hocalar, klasik bir şekilde iradeye etki eden büyülerde kullandıkları yöntemler yerine, enerjisel alanı tanımak ve burada hakimiyet kurmak için gerekli olan uygulamaları yaparlar.

Kısmet açma büyüsü, kesinlikle aşk büyüsünden çok farklıdır. Gerek yapılışı, gerekse kullanım alanları oldukça ayrıdır ve birbiri ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Hangi büyüye ihtiyaç duyduğunuzu tam olarak anlayamıyorsanız, bir medyum hoca ile görüşerek soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın