En İyi Medyumlar

Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?

Sonsuz kudrete sahip olan öte alemlerin enerjilerini kullandığını iddia eden dolandırıcı medyumlar pek çok insanı mağdur etmektedir. Her çalışmayı yapabileceğini ve çok iyi medyumlar olduklarını söyleyen bu kişiler sizi hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğratabilir. Bu kişilerden korunmak için dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilmek gereklidir.

Dolandırıcı medyumlar internetin her yerinde karşınıza çıkabilir. Genellikle sahte internet siteleri ve sosyal medya hesapları ile çalışmalar yürüten bu dolandırıcılar insanları bu yöntemler ile kendilerine çekmektedir.

Gerçek bir medyum hocanın insanlara yapamayacağı çalışmalar konusunda umut vermesine gerek yoktur. İşinin ehli olan bir medyum hiçbir zaman yapamayacağı büyüye yapabilirim demeyecektir. Aynı şekilde, yapılması imkansız olan geleceği görme gibi çalışmaları da yapmayı kabul etmeyecektir.

Dolandırıcı medyumları gerçek medyumlardan ayıran ilk nokta her çalışmayı yapabileceklerini iddia etmeleridir. Bu kişiler adeta bir peygambermiş gibi davranıp mucizeler yaratabileceklerini söyler. Böyle bir durum elbette gerçek değildir.

İnsanların umutlarını kullanarak dolandırıcılık yapan dolandırıcı medyumlar pek çok kişiyi bu tarz yöntemler ile kandırmaktadır. Bu işi gerçekten yapan hocalar da tıpkı kandırılan kişiler gibi dolaylı yoldan mağdur edilmektedir.

Dolandırıcı medyumları anlamak için dikkatli olmak en önemli silahınız olacaktır. Bu kişilerin insanları nasıl kandırdıkları konusunda bilgi sahibi olur ve daha dikkatli davranırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamadan istediğiniz her türlü büyü çalışmasını yaptırabilirsiniz.

Dolandırıcı Medyumlar İle Görüşmek Zordur

Dolandırıcı medyumlar özellikle sizden herhangi bir ödeme aldıktan sonra ulaşabileceğiniz yolları engellerler. Çoğu zaman numarasını değiştiren dolandırıcılar tekrar aramamanız için ellerinden geleni yapacaktır.

Eğer numaranızı engellemediyse başta konuştuğunuz kişilere asla ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Dolandırıcı medyumlar şebeke olarak çalıştıkları için sizi farklı isimler ile muhatap ederek mağduriyet yaratacaktır.

Gerçek medyum hocalar ile çalışan kişinin muhatabı bellidir. Çalışmayı yapan medyum hoca her türlü isteğe ve talebe anında yanıt verir. Gerçek medyum hocalar hiç kimseyi mağdur etmez ve her zaman istediğiniz sonucu alabileceğiniz çalışmalar yapar.

Dolandırıcı Medyumlar Yüzünden Manevi Çalışmalardan Uzaklaşmamak Gerekli

Dolandırıcı medyumlar insanları mağdur ediyor olsa da gerçek medyum hocalar tarafından yapılan çalışmalar sayesinde pek çok kişinin isteklerine kavuştuğu unutulmamalıdır. İşinin ehli olan medyum hocalar bu sonsuz kudretli alemlerin kapılarını sizler için aralayacaktır.

Gerçek medyum hocalar ile çalışan bir kişi istediği her şeyi elde edebilir. Vefk gibi zorlu çalışmalardan yıldıznamelere kadar işinin ehli tarafından yapılmış tüm çalışmalar size gerçekten istediğiniz sonucu verecektir.

Dolandırıcı medyumlara karşı doğru bir araştırma yaptığınız ve kiminle çalışacağınızı iyi belirledikten sonra endişe etmenize gerek kalmaz. Manevi alemlerin enerjileri size her zaman olduğu gibi yardım etmek için var olmaya devam edecektir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Kaya

  Çok hoca bizi yüzüstü bırakmışken hem de maddi olarak çok zor durumdayken medyum ali gürses adındaki alimle karşılaştık. Kolay kolay bu işlerin herkesin harcı olmadığını bize resmen gösterdi. Bugüne kadar karşımıza çıkan hocalardan farklı olarak maddiyatı ikinci planda tuttuğuna şahit olduk.
  Durumumuz olmadığını söylediğimizde bizi terslemedi. Çok hocayla görüştük hepsi para yok denildiğinde hemen telefonu kapatıyordu ama medyum ali hoca bize yardımcı olmak için elinden geleni yaptı.
  Sayesinde istediğimizi alabildiğimiz bir muska yaptırabildik. Sorunumuz ve istediğimiz para veya başka bir amaç da değildi. Sadece kabuslarından kurtulmak isteyen bir akrabamızın işiydi. Medyum ali gürses ile bunu başarılı biçimde tamamladık. Allah razı olsun çok iyi sonuç verdi. İnşallah sizin de yolunuz bu hocayla kesişir.
  05355906275 telefonu

Yorum yapın