En İyi Medyumlar

Garanti Veren Medyum Hocalar Yorum ve Şikayetleri

Kendilerini internet üzerinde garanti veren medyum hocalar olarak tanıtan kişilerin sayısının her geçen gün artmakta olduğu bilinmektedir. İnternet üzerinde görünür bir meslek haline gelmiş olması sebebiyle sahtekar medyumların sayısının da artmakta olduğunun bilinmesi medyuma danışmak isteyen kişilerin gerçek bir medyumun sahip olduğu özellikler hakkında araştırma yapmasını sağlamıştır. Kendilerine danışan insanlara manevi olarak rehberlik yapan ve onlara yol gösteren medyumlar sahip olmaları gereken birçok farklı özellik ve nitelik olan kişiler olarak da bilinmekte ve sahip oldukları bu özellikler sayesinde insanlara yaptıkları yardımların çok kısa süre içerisinde insan hayatına gözle görülür etkileri olduğu bilinmektedir. Bu noktada güvenilir bir medyum tercih etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok farklı etken olduğunu dile getirmek yanlış olmayacaktır.

Medyumların Güvenilir Olması Önemli midir?

Medyum ya da büyü yapan hocalar olarak kendilerine tanıtmakta olan ve sahip oldukları birçok nitelik sayesinde insanlara manevi olarak yol gösteren bu kişilerin güvenilir olmalı hani çok önemli olduğunu dile getirmek mümkündür. Bir medyum yeteri kadar güvenilir değilse ve sahip olması gereken etkenler hakkında yeterince bilgiye sahip değilse danışanlarına yaptıkları yardımlar da yalnızca belirli bir seviyeye kadar ulaşabilecek ve insan hayatına etkisi olan birçok farklı işlemi yapmaları söz konusu olmayacaktır. Bu noktada güvenilir bir medyumun sahip olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesinin kendilerine danışan insanların problemlerini kendi problemleriymiş gibi sahiplenmesi olduğunu dile getirmek mümkündür. Eğer tanıştığınız medyum sizlere yalnızca maddi kazanç gözüyle bakıyor ve bu sebeple problemlerinizi sahiplendiğini hissettiriyorsa sizlere yapabileceği yardım minimum seviyede kalacak ve problemlerinizin tamamen ortadan kalkması söz konusu olmayacaktır.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde internet üzerinde en çok araştırılan konulardan bir tanesi garanti verecek medyum hocalar haline gelmiştir. Belirli bir maddi gider karşılığında sizlere çeşitli işlemler gerçekleştirilebilecek ve böylelikle hayatınızda yol gösterebilecek kadar etkili bir meslek grubu olan medyumlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerin kısa süre içerisinde gözle görülür etkilerinin alabilmesi için işlemini yalnızca işinde uzman ve daha önce yaptığı işlem konusunda deneyim sahibi olmuş kişiler tarafından yapılması gerekir. Yeterli uzmanlığa sahip olmayan herhangi bir medyum büyü gibi enerjisi çok yüksek ve tamamen doğaüstü olan işlemleri gerçekleştiremeyeceği gibi, gerçekleştirdiği işlemlerin hiçbir etkisinin olmayacağını da dile getirmek doğru olacaktır. Aksi halde pek çok farklı problem ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabileceği gibi güvenilir olmayan bir medyum gizlilik konusunda da yeterli hassasiyeti göstermeyeceği için 2 kişi arasında konuşulan problemler üçüncü kişilere yansıtılabilir. Bu durum ise hiçbir danışanın istemeyeceği bir durum olacaktır.

Medyum Yorumları ile Güvenilir Medyumu Bulun

Garantili medyumlar ile çalışmak istiyor ve bu sebeple internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapıyorsanız medyumların sahip olması gereken nitelikleri göz ardı etmemelisiniz. Ancak kendi internet siteleri üzerinden kendilerine dair tanıtım yapan medyumların tamamının kendilerini uzman ve güvenilir bir medyum olarak tanıtacaklarını da dile getirmek gerekir.

Bu konuda herhangi bir kafa karışıklığı yaşamamak adına internet sitemiz üzerinde bulunan medyum yorumları  ve şikayetlerini buraya tıklayarak inceleyebilir, medyumlar hakkında daha detaylı bilgi edinmeyi mümkün hale getirebilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Seçil

  Normalde büyüden falan çok korkan bir insanım yani hiç yaklaşmam bile ama mecbur kaldım.
  Ali Gürses hoca sağolsun ilk defa böyle bir çalışma yaptırdığımı söylediğimde emin olmadan yaptırma dedi ve her türlü sorumu cevapladı hatta bazı sorularım sonradan bana bile mantıksız gelmeye başlamıştı ama ali gürses hoca hepsini içtenlikle tek bir kelime kötü söz etmeden yanıtladı
  Allah razı olsun hocamdan bana bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti konuştuklarımızdan sonra da benim içime sindi bu çalışmayı yaptırmak, ben de karar verdim tamam hocam yapalım dedim
  İşlemi yapması bir hafta sürdü etkisinin de 40 güne kadar görüleceğini söyledi, ben olsun hocam beklerim demiştim
  Çalışmayı elime aldığım andan itibaren etkisini hissettiğime inanıyorum belki garip gelir inanmayan olur ama ben elimde tutarken bir enerji hissetmiştim zaten bir hafta geçmeden de istediğim sonucu aldım
  Çok nefesi kuvvetli bir hoca pek anlamasam da bu işlerden gördüğümü söylüyorum hocanın yaptığı çalışma benim istediğim etkiyi verdi diğer kısımları bilmem ama benim gördüğüm bu o yüzden rahatlıkla tavsiye ederim internette başka ali hocalar da var bahsettiğim ali gürses medyumalibey@gmail.com mail adresi 05355906275 telefonu yanlış yönlendirmek istemem

 • Reply
  Yorumum

  Ali gürses hocaya yaptırdığım çalışmanın neticesi çok çok iyi oldu hayatım boyunca hocaya duacı olacağım, inşallah sıkıntısı derdi olan biri bu mesajı görür de en azından bana da hocayı bulmasına vesile olduğum için dua eder, hocanın iletişim bilgilerini yazıyorum bu numaradan arayabilirsiniz ben hep bu numaradan mesajlaştım görüşürken kendine ait telefon numarası 535 590 62 75
  Benim durumum biraz farklı ailemin baskısıyla görücü usulü bir evlilik yapmaya zorlanıyordum yaşım 34 olduğu için artık ailem evde kaldın baskısı kurdu ama ben evlenmek istemediğim için evlenmiyordum annem hakkımı helal etmem dedi babam evden atarım dedi bu yüzden mecburen kabul etmiştim şansıma görücü gelen kişi de beni çok sevdi ve kesin evlenmek istediğini söyledi, bu kişiden kendimi soğutmak için yaptırdım bu çalışmayı sanırım bir hafta sürmeden her şey tam tersine döndü önce adam gönülsüz davranmaya başladı ondan sonra evlilik işini düşünmediğini falan söyledi en sonunda da bizim bu evlilik işi tamamen rafa kalktı çalışmayı yaptırmasaydım muhtemelen şu an mutsuz bir evliliğim olacaktı ali gürses hocadan allah razı olsun bu konuda bana yardım etmiş olmasaydı çok zorluklar yaşayacaktım

 • Reply
  Saadet

  Ali Gürses isimli hoca hakkında yorum yazmak istiyorum. Kendisi ile bir papaz büyüsü işlemim oldu, çok memnun kaldığım bir çalışma yapıldı. Hocanın ilgisi alakası yine aynı şekilde çok iyiydi.
  Aramızın özel ve kişisel sebeplerden dolayı bozulduğu eşim için bir bağlama ve geri getirme işlemi yaptırdım. Acil bir durum olduğu için hocamın önerisi ile papaz büyüsünü tercih ettim. 1 – 21 gün arasında etki edeceğini belirtti. Çalışmayı da bir hafta gibi bir sürede gönderdi. Bu süreçte hiçbir zaman iletişim kopukluğu yaşamadık, sorduğum sorulara her zaman cevap aldım ve hiç memnuniyetsizlik yaşamadım, çalışma boyunca içim rahattı.
  İşlemin bana ulaşmasından beşinci günde eşimle ilgili istediğim etkileri görmeye başladım. Normalde davranışları çok ters iken sevgi dolu bir insana dönüştü. Bu kadar tesirli olacağını hiç tahmin etmiyordum, hatta beklemiyordum bile böyle sonuç alacağımı. Hocanın söylediği her şey birebir şekilde çıktı. İnanılmaz memnun kaldığım bir işlem oldu. Bu yüzden kendisini önermek istiyorum.
  Ulaşmak isterseniz internet sitesinden iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Medyumali.com sitesi hocaya ait. Benim görüştüğüm telefon numarası 535 590 62 75 mail adresi de medyumalibey@gmail.com. Ne zaman görüşmek istesem ulaşabilmiştim bu numaradan. Bazen meşgul oluyor ama hiçbir zaman yanıtsız bırakmıyor veya mailden her gün dönüyor o konuda endişeniz olmasın.

Yorum yapın