En İyi Medyumlar

Güncel Medyum Hoca Şikayetleri

Dünyamızın üzerinde kurulu olduğu manevi dünyada pek çok konuda farklı çalışmalar yapılıyor, medyumlar aracılığıyla sayısız büyü gerçekleştiriliyor olsa da bu alemlerde var olan çalışmaların belli başlı sınırlarından söz etmek mümkündür. Güncel medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcıların aksine, gerçek medyum hocalar her daim bu sınırları bilir ve saygı duyar.

Medyumluk mesleği diğer alemleri tanımak üzerine kuruludur. Öte alemlerde var olan her konuyu bilen, tanıyan medyum hocalar büyüleri bu sayede yapabilmektedir. Elbette bu alemlerle ilgili her şeyi bilmek mümkün değildir. Yine aynı şekilde, bazı çalışmaları yapmak da mümkün olmayabilir. Güncel medyum şikayetlerinde, her çalışmayı yapabileceğini iddia eden dolandırıcı medyumlara rastlamak mümkün olsa da böylesi bir durum hiçbir zaman mümkün olmayacaktır.

Gerçek medyum hocalar insanların sorunlarını çözmek adına büyü yapar. Kara büyü gibi uygulamalardan her zaman uzak duran medyum hocalar yapacağı tüm çalışmalarda hayırlı ve zararsız enerjileri kullanır. İşinin ehli olan bir medyumun hiçbir zaman başka birine zarar verdiği görülemeyecektir.

Güncel medyum şikayetleri, hangi medyumun doğru kimin dolandırıcı olduğuna dair fikir verebilir. Gerçek bir medyum hoca ile çalışırken, hangi konuda olursa olsun net sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Dolandırıcıları ifşa eden diğer insanlar sayesinde, kimden uzak durmanız gerektiğini öğrenerek her daim işinin ehliyle çalışmanız da mümkündür.

Gayb Alemlerinde Bazı Çalışmalar İmkansızdır

Manevi alemlerde her şeyin fiziki kurallardan muaf olduğu biliniyor olsa da bazı çalışmaları yapabilmek mümkün değildir. Örneğin, geleceği görmek hiçbir insanın yapamayacağı, en iyi medyumun bile başaramayacağı bir konudur. Güncel medyum şikayetlerinde karşınıza çıkacak olan dolandırıcılar bu tarz çalışmaları yapabileceklerini iddia ediyor olsa da aslında böylesi bir çalışmada başarılı olma ihtimalleri bulunmamaktadır.

Yine aynı şekilde, güncel medyum şikayetlerinde ifşa edilen pek çok dolandırıcı medyum, sizi hiç tanımayan birine bile aşk büyüsü yapılabileceğini iddia etmektedir. Böylesi bir şey de asla mümkün değildir. Büyülerde de bazı konular fiziki durum tarafından sınırlandırılmaktadır. Gerçek bir medyum, bu sınırları bilecek ve dürüst davranarak size asla yalan söylemeyecektir.

Gerçek Medyumlar Her Daim Sınırları Bilir

Medyumlar, her ne kadar çok ciddi enerjilerle çalışıyor, insanın idrak kapasitesinin ötesindeki güçleri kullanıyor olsa da sınırları her daim bilmektedir. İşinin ehli ve profesyonel bir medyum hoca asla bu sınırları aşmayacak, her zaman dürüst davranarak yapılamayacak çalışmaları en baştan belirtecektir.

Güncel medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcılar bunu yapmadığı için çok kolay şekilde ifşa olabilmektedir. Doğru araştırmayı yapan, bu tarz şikayet ve yorumları okuyarak fikir edinen bir kişi kolayca gerçek medyumlara ulaşabilir, kimden uzak durması gerektiğini anlayabilir.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Marmarisli

    Buradaki insanlar kadar ciddi bir sorunum olmasa da benim de bir işlemim oldu. Babamı araba alması için ikna edemiyordum, arkadaşım ile şakasına konuşmuştuk acaba büyü falan mı yaptırsak diye, bu işlerden de pek anlayan biri değilim. Akşam tesadüf eseri facebookta bir sayfa gördüm, ali gürses hoca adında bir medyumun sayfası. Medyumali.com sitesi hatta, oradaki çalışmalarını, yorumları falan okuyunca ikna büyüsü yaptırmaya karar verdim. 05355906275 telefonu aradım hoca çok ilgili davrandı samimi bir insan, yaptığı işlemden sonra ben çok şaşırdım böyle hızlı bir çalışma olmasını beklemiyordum bile. Bir haftada bitti işlem etkisi 10 günde ortaya çıktı. Babam hayır demesine rağmen gel fikrimi değiştirdim dedi ve bir ay içinde istediğimi almış oldum. Medyum arayanlar varsa bu hocaya bir bakın derim.

Yorum yapın