En İyi Medyumlar

Kayseri Medyum Hocaları

Sonsuz ve sınırsız bir alem düşünün. Bu alem içerisinde, dünyaları içine alacak derecede geniş ve kapsamlı bir kudret bulunsun. İşte tam da bu şekilde görülebilecek olan gayb alemleri, gerek büyü, gerekse benzer maneviyat konularında insanlara hiç olmadığı kadar rehberlik etmekte. Tarihin ilk anlarından beri hayatın tam içinde olan bu alemler, medyum hocalar vesilesi ile insanların isteklerini elde edebilmelerine imkan sunmakta, gereken her türlü uygulamanın anahtarını vermektedir. Kimi zaman büyü, kimi zaman vefk ve muska gibi çalışmalarla bilinen gayb alemleri, Kayseri medyum hocaları tarafından da verimli şekilde kullanılabilmektedir.

Kayseri medyum hocaları, daha çok küçük yaşlardan başlayarak bu alemler konusunda bilgi edinmeyi sürdürür. Nefes güçlerine göre, üstatları tarafından seçilen medyum hocalar eğitim süreçlerine başlar ve çalışmalarını bu esaslara dayalı şekilde devam ettirir. Medyumluk işi, tam da bu yüzden hayat boyu adanmışlık ve çalışma gerektiren, zor bir iştir.

Gayb alemlerinin sonsuz kudreti, sınırları ve şehirleri tanımaz, ihtiyaç duymaz. Dünyada nasıl bir yerden diğer yere gitmek için zaman gerekiyorsa, manevi dünyada böyle bir şeye ihtiyaç duyulmaz. Yaratanın hikmeti olan bu alemde, her şey, her an gerçekleşir ve yapılan çalışmalar farklı ülkelere bile etki edebilir. Bu yüzden, ister büyü, ister vefk yaptırıyor olun, Kayseri medyum hocalarına yaptırdığınız çalışmayı dünyanın diğer ucundan bile alabilmeniz mümkündür.

Kayseri medyum hocaları, Türkiye’nin her noktasına çeşitli uygulamalar yapabilmektedir. Vefk ve muskaları kargo yoluyla gönderirken, diğer büyü çalışmalarında, eğer malzemelerin yaptırana ulaşması gerekiyorsa, yine benzer yöntemler ile ulaştırmaktadır. Bunun dışında, sınırları olmayan bir alem aracılığıyla büyü yapıldığı için, hiçbir şekilde medyum hoca ile yan yana olmanıza, aynı ülkede bile bulunmanıza gerek yoktur.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Meltem

    Birçok insan bu alanda mağdur olmuş. Ben açıkçası ilk kez internetteki hakkındaki yorumlardan sonra Ali Gürses hoca ile çalıştım. İyice araştırmıştım çalışmadan önce. Ali bey herhalde bir 10 senedir aynı numarayı kullanıyor. Hakkında 7-8 sene öncesinden güzel yorumlar vardı. Bunları okurken bir gün benim de bunları yazacağım hiç aklıma gelmemişti. Çok iyi etki gördüm yaptığımız çalışmadan. Çalışmayı gönderdikten sonra da kendisini baya bir rahatsız ettim sabırla cevap verdi sağolsun. Sıkıntısı olanlara tavsiye ederim. Kendisinin ABC Gazetesinde de röportajına denk geldim bugün:

    https://abcgazetesi.com/ali-gurses-ile-gelecek-425865

Yorum yapın