ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

ali gürses hoca yıldızname

En İyi Medyumlar

Medyum Hoca Şikayetleri ve Önerileri

Her insan için oldukça özel ve önemli olan manevi dünyalar, bizlere hayatımızın her noktasında pek çok kez fayda sağlama potansiyeline sahiptir. Özellikle gerçek medyum hocalar nereden bulunur bilen, güncel medyum hoca şikayetlerini okuyarak hangi hocalarla çalışmanın daha doğru olduğunu tespit eden kişiler, her zaman için gaybiyatın sırlarından yararlanma fırsatı elde etmektedir. Rahmani alem her ne kadar karmaşık güçlerle işliyor, anlaşılması zor kavramlarla çalışıyor olsa da güvenilir bir medyum hocanın elinde bu dünyadan yararlanmanın önünde hiçbir engel kalmamaktadır.

Bir medyum hoca, her şeyden önce bu yola girdiği ilk andan itibaren kendisini medyumluk mesleğine adamakta, yapması gereken her türlü çalışmayı bu doğrultuda yerine getirmektedir. Mutlaka adanmışlık isteyen bu özel mesleğin temsilcileri, kimi zaman çok küçük yaşlardan itibaren büyü ve benzeri enerjiler ile çalışmaya başlamaktadır. Güncel medyum hoca şikayetlerinde hiçbir zaman göremeyeceğimiz bu gerçek medyum hocalar için rahmani alemleri tanımak, kullanmak ve bilmek oldukça önemlidir.

Gerçek bir medyum hoca, eğitim süreci boyunca üstat kabul edilen medyumlardan pek çok özel bilgi almaktadır. Bu özel bilgiler kimi zaman sıradan bir insanın algı kapasitesinin çok ötesinde konuları içermektedir. Sadece gerçek ve uzman medyum hocalar tarafından bilinen bu bilgiler sayesinde öte dünyanın sırlarını aydınlatmak, rahmani boyutlardan istenen her şekilde yararlanmak mümkün olmaktadır. Güncel medyum hoca şikayetlerinde adı geçmeyen ve her zaman için hayırlı çalışmaları ile tanınan güvenilir medyum hocaları tercih ederek, rahman boyutlardan en iyi şekilde yararlanmak mümkündür.

Medyum hocaların kullandığı büyü yöntemleri hiçbir zaman açık edilmemektedir. Bu yöntemlerin saklı tutulması, medyum hocaların bilgisinin kötü niyetli insanlara ulaşmasının önüne geçmektedir. Güncel medyum hoca şikayetlerinde adı geçen, pek çok kişiyi mağdur etmiş olan sahte hocaların böylesi bir bilgiye erişmesi hiçbir zaman mümkün olamamaktadır.

Her Gerçek Hocanın Havas İlmini Bilmesi Gereklidir

Gerçek bir medyum hocanın manevi dünyaları tanıyıp anlayabilmesi tamamen belli başlı ilimler ile mümkündür. Pek çok farklı ilim kullanılıyor olsa da bunlar içinden havas ilminin diğerlerine kıyasla daha değerli olduğu bilinmektedir. Havas üstadı olan medyum hocaların her zaman daha hızlı büyü yaptığı, yaptıkları işlemlerin başarılı olduğu görülmektedir.

Güncel medyum hoca şikayetlerinde görülen hocaların hiçbiri havas konusunda bilgi sahibi değildir. Bu ilmin bilgileri de tıpkı diğer işlemlerde olduğu gibi sadece gerçek ve uzman medyum hocalara aktarılmaktadır. Yine medyum hocaların gizli tuttuğu konulardan olan havası öğrenmek için hocaların kendini bu alana adaması, pek çok özel konuda iyi derecede yetişmiş olması gereklidir.

Havas İlminin Kudreti Her Şeyin Üstündedir

Gaybiyatta bulunan ilimler içinde havasın yeri her zaman için farklı olmuştur. Bu ilim sayesinde neredeyse her türlü manevi işlem yapılmış, pek çok kişinin hayatı değişmiştir. Bu kudretli ilmi anlamak, adeta manevi dünyaların kapısını aralayan bir anahtara sahip olmakla eşdeğerdir.

Güncel medyum hoca şikayetleri de dahil olmak üzere, medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın