En İyi Medyumlar

Kıbrıs Medyum Hocaları

Medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü uygulamaları fazlasıyla hassas ve dikkatli ele alınması gereken çalışmalardır. Kıbrıs medyum hocaları tarafından yapılabilen ikna büyüsü uygulamaları için de aynı şey geçerlidir. Bu gibi çalışmalar yapılırken kadim ilimlerin gücünden yararlanılması, yapılacak olan çalışmanın detaylarının iyi belirlenmesi gerekir.

Medyumlar bir büyüyü yapmadan önce enerji boyutlarında incelemeler gerçekleştirir. Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların yaptıkları çalışmaların başlangıcı bu şekilde olmak zorundadır. Herhangi bir inceleme yapılmadan başlanan çalışmalarda, kullanılacak yöntemler ve tekniklerin doğru şekilde belirlenebilmesi mümkün değildir.

Büyüler düşünüldüğünden çok daha hassas uygulamalardır. Her medyum hocanın tüm büyüleri yapabilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Yapılan en basit çalışmada bile ciddi bir bilgi birikimi gerekir. En kolay gibi görünen büyünün bile onlarca farklı ilimle yapıldığı bilinmektedir.

Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların çok özel bir eğitim sürecinden geçmesi gereklidir. Medyum hocalar bu eğitim sürecini tamamladıkları sürece başarılı çalışmalar yapabilir. Bu eğitimin detayları isek er zaman gizli tutulmaktadır.

Yapılan her çalışmada kadim dönemlerden gelen bilgiler kullanılır. Havas ve ledün gibi ilimler bu bilgiler arasındadır. Yine bu ilimler de büyü yöntemlerinde olduğu gibi gizli tutulmalıdır. Medyumlar, el verme yöntemi ile bunları öğrenir ve insanların yararı için kullanacaklarına dair söz verir.

İkna Büyüleri Zor Çalışmalardır

gerçek medyumlar, en iyi medyumlar

Kıbrıs medyum hocaları tarafından da yapılabilen ikna büyüleri, medyumluk mesleğinin en karmaşık çalışmaları arasında gösterilmektedir. Bu büyü uygulamaları ile insanların belli konularda hareket edebilmeleri adına enerjileri üzerinde baskı kurulur. Kurulan bu baskının kişinin düşüncelerine ve iradesine tesir etmesi, istenen şekilde yönlendirmesi gereklidir.

Medyumların yaptıkları tüm büyü çalışmalarında mutlaka hassas enerjilerden yararlanılmaktadır. Her büyünün herkes için özel olarak hazırlandığı unutulmamalıdır. Konu, ikna büyüsü gibi karmaşık çalışmalar olduğu zaman bu durum çok daha net şekilde ön plana çıkar. Kıbrıs medyum hocaları da olsa başka bir şehrin medyumu da olsa her zaman için çalışmalarını büyük bir dikkatle hazırlamak zorundadır.

Tüm Büyüler Oldukça Hassas Çalışmalardır

Başta ikna büyüsü olmak üzere tüm büyü çalışmaları fazlasıyla hassas ve özel olarak ele alınması gereken çalışmalardır. Kıbrıs medyum hocaları gibi medyumlar çalışmalarını her zaman bu doğrultuda tasarlar ve gerçekleştirir.

Büyü yapan hocanın tecrübesi de önemlidir. Kıbrıs medyum hocaları ile ilgili araştırma yapmanız ve her daim en tecrübeli kişilerle çalışmaya başlamanız, mutlaka dikkat etmeniz gereken konuların başında gelmektedir.

Hangi büyü hakkında olursa olsun, Kıbrıs medyum hocaları dahil tüm medyumlar için sitemize gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları, tarafsızlık ilkesine bağlı kalınarak ana sayfada yayınlanmaktadır. Bunları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın