En İyi Medyumlar

Papaz Büyüsü

İsmini özellikle son yıllarda çok kez karşımıza çıkaran, farklı bir büyü olan papaz büyüsü, pek çok farklı amaç için kullanılabildiğinden dolayı giderek daha fazla tanınmaktadır. Kimi medyum hocaların tehlikeli kabul ederek yapmadığı bu büyü, kimi hocalar tarafından neredeyse her türlü amaç için uygulanabilmektedir. Papaz büyüsü, içerisinde barındırdığı gizemler sayesinde insanların gaybi alemlerden en iyi şekilde yararlanmasını mümkün kılmaktadır.

Manevi alemlerin enerjisi sonsuz ve tamamen tarafsızdır. Bir medyum hoca, bu enerjiyi ne için kullanmak istiyorsa ona çevirebilir. Örneğin, bir kişiye rızık açma gibi bir çalışma yapmak için kullanabileceği gibi, aynı enerjileri, farklı tekniklerle kara büyü çalışmaları için de kullanabilir. Bu nedenle, bir büyü türünün tehlikeli olduğunu söylemek çok yanlış olacaktır. Papaz büyüsü yöntemi ile kara büyü yapılabiliyor olsa da, aynı yöntemi hiçbir zararı olmayan aşk, kısmet, rızık gibi amaçlar için de kullanmak mümkündür. Bu tamamen medyum hocanın tercihine ve ilmine bağlı bir seçenektir.

Papaz büyüsünü normal amaçlar için kullanan, kara büyü uygulamalarına girmeyen bir insan, bu uygulamadan hiçbir şekilde zarar göremez. Tamamen güvenilir olan papaz büyüsü, insanların hayatlarına farklı konularda güzellikler katabilir. En çok ihtiyaç duyduğunuz konularda bile alternatif ve çok güçlü bir büyü yöntemi olarak tercih edilebilen papaz büyüsü, gerçek ve işinin ehli olan medyum hocaların elinde manevi alemlerin en etkili uygulaması haline gelmektedir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Ali bey

  Bazen insanın gönlündeki hayatında olmuyo denir ya benim hikayemde öyle şimdi burda yazmaya kalksam sayfalarca dert anlatırım o yüzden kısacık özet geçicem sevdiğim adam benim bi akrabamla evlendi beni terk ettikten sonra tartışma sonucu üstelik inat uğruna diyebilirim
  Bunu düzeltmek için rabbimin ilmine başvurdum bende doğal olarak ali gürses hocada ilmin vesilesi oldu. Vefk işlemi yaptı. Belki yargılayan olur ama hayırsız bir ilişkiydi onlarınki ikiside mutsuzdu ve ikiside söylüyodu hele akraban çok mutsuzum diye dert yanıyodu
  Allahın izniyle ikiside şimdi doğru yolu buldu akrabamın başka bi ilişkisi var çok mutlu benim sevdiğim adamda bana meyletmeye başladı bakalım zaman ne gösterir inşallah güzel şeyler gösterir

 • Reply
  Ahmet

  Merhabalar,

  Medyum Ali Gürses’e yaptırmış olduğum vefkin etkisi üç-dört gün önce ortaya çıktı. Kendisiyle konuştuğumda bana vefkin 40 güne kadar etki gösterebildiğini söylemişti. Benim yaptırdığım çalışmada etkiler 20. Gün civarında kesin şekilde görülmeye başladı.

  Medyum Ali Hoca’yı bir yorum sitesindeki öneri üzerine bulmuştum. Başka insanlara yardımcı olması açısından burada bu yorumu yazmak istiyorum. İnşallah diğer insanların sıkıntılarını da çözer Medyum Ali Hoca.

  Çalışma sırasında en çok hoşuma giden kısımdan da bahsetmek istiyorum, Medyum Ali Hoca ile çalışırken ne zaman arasam telefona çıktı, her zaman ilgili davrandı. Çalışma bittikten sonra bile sağolsun durumu sormak için arayıp konuştu. Hem etki hem de karakteri açısından gönül rahatlığıyla önerebilirim size. Kendisinin telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com mailleri de ne zaman atsam aynı gün cevapladı sağolsun.

Yorum yapın