ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum zerrin dolandırıcı

En İyi Medyumlar

Yumurta Büyüsü

Tecrübeli medyum hocalar manevi alemlere dair enerjileri kullanarak çok sayıda farklı etki ortaya çıkarabilir. Hem hayırlı hem de kötü niyetli büyülerle insanlara etki edilmesi mümkündür. Bu büyülerin yapılması yasaklı olmasa da kara büyü çalışmalarından uzak durulması önerilir. Ancak son karar her zaman medyum hocaya aittir ve eğer kara büyü yapmayı kabul ediyorsa yapması durumunda kimse bu duruma karışamaz.

Yumurta büyüsü kara büyü uygulamaları arasında gösterilmez. Bu büyü genellikle hayırlı amaçlar için kullanılır. Ayırma için yapılan türleri bulunuyor olsa bile kişilere zarar vermeden amacını gerçekleştirdiğinden kara büyü olarak kabul edilemez. Kara büyü çalışmaları direkt olarak insanlara zarar vermek amacıyla gerçekleştirilen uygulamalardır.

Eğer bir büyü kara büyü kapsamında değerlendirilmiyorsa, ne yaptıran kişiye ne de büyünün yapıldığı insana herhangi bir zararı olmaz. Yumurta büyüsü güvenli şekilde kullanılabilen büyü yöntemleri arasında gösterilir. İki kişiyi ayırmak için kullanılıyor olsa bile bu işlemi yaparken hiçbir şekilde kişilere zarar verecek etkiler ortaya çıkarmaz, iyi ve zararsız bir şekilde ayrılık yaşatır.

Yumurta büyüsünün hayırlı işlerde kullanılması yine aynı şekilde zararsızdır. Barışma veya bağlama amacıyla kullanılan yumurta büyüsü hiçbir şekilde kişinin iradesini baskı altına almaz, istenmeyen bir durum yaratmaz veya kişilerin karakterinde değişime neden olmaz. Bu tarz etkiler yalnızca kara büyülerde görülür.

Yumurta büyüsü hangi amaç için yapılıyor olursa olsun doğru hoca tarafından yapılmalıdır. İşinin ehli isimler başarılı sonuçlar alabilir. En etkili sonucu elde etmek için yumurta büyüsü yerine papaz büyüsü kullanılmalıdır. Her iki amaç için de papaz büyüsü en güçlü büyü yöntemidir. Papaz büyüsü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın