En İyi Medyumlar

Medyum Şikayetleri Neden Önemlidir?

Büyü ve tüm diğer manevi çalışmalarda pek çok özel uygulama, ilim ve bilgi bulunmaktadır. Bunların her birini doğru şekilde kullanabilmek için medyumlar çok ciddi eğitimlerden geçer. Gerçek bir medyum hocanın eğitim süreci kimi zaman yıllar boyunca devam edebilir. Böylesi bir eğitimden geçen, kendini ilim yoluna adayan kişileri güncel medyum şikayetlerinde görmek, herhangi bir insanın mağdur ettiğine şahit olmak mümkün değildir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan tüm büyü çalışmalarında mutlaka havas adı verilen kadim dönemlerden gelme bir ilim kullanılır. Bu ilmi öğrenmek için medyumun üstat bir medyumdan el alması gereklidir. Güncel medyum şikayetlerinde asla göremeyeceğiniz bu gerçek medyum hocalar, el verme yöntemi ile aktarılan bu kadim ilim konusunda uzmanlaşarak çalışmalarını yürütür.

Elbette sadece bu ilim ile herhangi bir büyü yapabilmek mümkün değildir. Bu ilimden çok daha fazlasını bilmek, manevi alemlere ait enerjileri tanımak gereklidir. Bunları bilmeyen, tanımayan bir kişinin büyüde başarılı olması imkansızdır.

Güncel medyum şikayetleri, doğru medyumları bulabilmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Burada adı geçmeyen ve her daim başarılı büyüler yapan medyumlarla çalışmanız halinde, istediğiniz tüm büyüleri yaptırabilir, her zaman başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Gerçek medyumlarla alakalı şikayet bulmak mümkün olmadığı, bu medyumların her daim memnuniyetle anıldığı bilindiği için kimin gerçek kimin sahtekar olduğu kolayca ayırt edilebilmektedir.

Büyülerin Temelinde Havas İlmi Bulunur

En basit görünen büyüde bile havas olmadan hiçbir çalışma yapılamamaktadır. Havas, istisnai büyüler haricinde tüm büyülerin temelinde bulunur. Güncel medyum şikayetlerinde büyüleri başarısız olan medyumların havas konusunda bilgilerinin eksik olma ihtimali çok yüksektir.

Gerçek bir medyum hoca havas ile ilgili eğitimi en baştan, her şeyin temelinden itibaren almaktadır. Bu sayede büyüler ile ilgili gerekli olan bilgiyi çok daha net elde edebilmekte, bu alandaki tecrübesi artmaktadır.

Güncel medyum şikayetlerinden yola çıkarak hangi medyumun başarılı olduğunu anlamak çok kolay olacaktır. İşinin ehli medyumu bulduğunuz zaman, yaptıracağınız büyü çalışmasından da net ve etkili sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Havas Olmadan Büyü Yapmak Mümkün Değildir

İlim her zaman için çok önemlidir. İşinin ehli olan medyumlar ilim konusunda bilgi sahibi olan kişilerdir. Güncel medyum şikayetlerinde adı geçmeyen, her zaman memnuniyetle anılan medyum hocalar başarılı olan medyumlar olarak ön plana çıkar.

Gerçek medyumlar havas konusunda uzmanlaşmıştır. Bu ilmi bilen ve kendini bu alanda ilerleten medyumlar daha başarılı büyüler yapar. Yine aynı şekilde, havas ilmi sayesinde medyumların doğuştan gelen nefes gücü çok daha rahat kontrol edilebilmektedir.

Güncel medyum şikayetleri de dahil olmak üzere medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden gelen tüm yorum ve şikayetleri ana sayfamızda derlemekteyiz. Okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Yotumum

    Ali gürses hocaya yaptırdığım çalışmanın neticesi çok çok iyi oldu hayatım boyunca hocaya duacı olacağım, inşallah sıkıntısı derdi olan biri bu mesajı görür de en azından bana da hocayı bulmasına vesile olduğum için dua eder, hocanın iletişim bilgilerini yazıyorum bu numaradan arayabilirsiniz ben hep bu numaradan mesajlaştım görüşürken kendine ait telefon numarası 535 590 62 75

    Benim durumum biraz farklı ailemin baskısıyla görücü usulü bir evlilik yapmaya zorlanıyordum yaşım 34 olduğu için artık ailem evde kaldın baskısı kurdu ama ben evlenmek istemediğim için evlenmiyordum annem hakkımı helal etmem dedi babam evden atarım dedi bu yüzden mecburen kabul etmiştim şansıma görücü gelen kişi de beni çok sevdi ve kesin evlenmek istediğini söyledi, bu kişiden kendimi soğutmak için yaptırdım bu çalışmayı sanırım bir hafta sürmeden her şey tam tersine döndü önce adam gönülsüz davranmaya başladı ondan sonra evlilik işini düşünmediğini falan söyledi en sonunda da bizim bu evlilik işi tamamen rafa kalktı çalışmayı yaptırmasaydım muhtemelen şu an mutsuz bir evliliğim olacaktı ali gürses hocadan allah razı olsun bu konuda bana yardım etmiş olmasaydı çok zorluklar yaşayacaktım

Yorum yapın