ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum iskender şikayetleri

En İyi Medyumlar

Yıldızname

Dünyanın var olan en eski uygulamalarından biri olan yıldızname çalışmaları, neredeyse tarihin her döneminde karşımıza çıkmaktadır. İnsanlık, var olduğu ilk anlardan itibaren, gördükleri en büyük nesneler olan yıldızlara, güneşe ve aya ilgi duyduğu için, bu gezegenlerin enerjilerini de araştırmaya başlamıştır. Bu araştırmalar neticesinde, kadim medeniyetler bu nesnelerin belli güçlere sahip olduğunu fark etmiş, ardından hayatları üzerindeki etkilerini incelemeye geçmiştir.

Yıldızname, insanlar bu nesnelerin belli güçlere sahip olduğunu anladığı ilk andan itibaren kullanılmaya başlamıştır. Bu işle ilgilenen dönemin medyum hocaları daha fazla bilgi edindikçe, yapılan çalışmalar daha nitelikli hale gelmiş, insanların hayatlarını değiştirebilecek kadar net işaretler vermeye başlamıştır.

Gayb alemlerinin gizemlerinin çoğunu içeren, enerjilerin insanlar üzerindeki yansımasının en net etkilerinden biri olarak görülen yıldızname çalışmaları, bir gezegenin bile hayatınızda neleri değiştirebileceğini çok net göstermektedir. Medyum hocaların bu durumu anlamlandırmaya başlaması ile birlikte fazlasıyla yayılan yıldızname çalışmaları, hala aynı yöntemler kullanılarak, hiçbir şekilde değişime uğramadan günümüze kadar ulaşmıştır.

Yıldıznameler, geçmişten bugüne kadar hem sıradan insanlar, hem de krallar, hükümdarlar tarafından kullanılmıştır. Ülkelerin kaderlerine bile ışık tutabilen bu çalışmalar, bazı dönemlerde neredeyse en önemli yol haritası haline gelmiştir. Günümüzde de aynı öneme sahip olan yıldızname çalışmaları, bazı şirketlerin yöneticileri tarafından iş hayatında da başvurulan bir kaynak olarak tercih edilmekte. İyi bir yıldızname yapılması halinde, geçmişteki gibi, günümüzde de insanların yaşantısının değişmesi sağlanmakta.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın