ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum ahmet yılmaz şikayet

En İyi Medyumlar

Vefk Nedir?

Büyücü hocalar, vefk çalışmaları yaparken pek çok özel malzeme kullanır. Bu malzemeler gerçekleştirilen çalışmanın etkili olabilmesi için çok önemlidir. Tüm büyülerde temeller her zaman medyum hocanın nefes gücüne bağlı olarak şekilleniyor olsa bile, vefk uygulamalarında kullanılan malzemelerin doğru seçilmemesi halinde, çalışmanın da yanlış ilerleyecek olması nedeniyle, mutlaka medyum hocaların bu konuda dikkatli olması gerekir.

Medyum hocalar, vefk yapımı sırasında mürekkeplere ihtiyaç duyar. Bu mürekkepler, vefkin hangi amaç ile yapıldığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer medyum hocalar aşk için çalışma yapacaksa, nadir bulunan ve uzak doğudan temin edilen mürekkepler ile vefk hazırlanmalıdır. Bunun dışında, korunma gibi bir genel çalışma için vefke ihtiyaç duyuluyorsa, bu gibi durumlarda safran mürekkepleri kullanılabilir.

Medyum hocalar, hiçbir şekilde hangi mürekkebin ne durum için uygun olduğunu kimseyle paylaşmaz. Bu bilgiler, tıpkı vefk yapımı sırasında okudukları dualar ve yaptıkları diğer hesaplamalar gibi gizli tutulur ve sır kabul edilir. Bu tarz bilgilerin dışarıdan birileriyle paylaşılması, medyum hocalar arasında büyük ayıp ve bilgiye ihanet olarak kabul edilmektedir.

Özel mürekkeplerin etkileri, yapılan çalışmanın ilk anından etki göstermeye başladığı dakikaya kadar hissedilebilir. Okunacak dualara göre belirlendiği düşünülen mürekkepler, kendilerine ait enerjilere sahip olması nedeniyle vefkleri çok daha güçlü kılmaktadır. Medyum hocalar, bilgileri sayesinde en doğru mürekkebi bulur ve vefki etkili olacak şekilde hazırlar.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın