ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum havas hoca dolandırıcı

En İyi Medyumlar

Hatay Medyum Hocaları

Büyü yapılırken işin içerisinde onlarca farklı ilim dahil olmaktadır. Bu ilimler içerisinde, kimisi astrolojik olarak, kimisi diğer etkileri hesaplayarak büyünün işleyişine müdahil olmaktadır. Medyum hocalar, tüm bu ilimler üzerinde hakim olarak gereken ve istenen sonucu almaktadır. Maneviyatı güçlü kişiler, yaptırdıkları büyülerden çok daha kısa sürede sonuç alırken, bazı durumlarda, belirsiz sebeplerden dolayı büyünün tutma süresi uzayabilmektedir. Tüm bu karmaşa içerisinde, medyum hocaların işini zorlaştıran özel bir konu bulunuyor. Hatay medyum hocaları gibi, işinin ehli hocalar tarafından kolayca hesaplanabiliyor olsa da, bazı günlerde büyü yapılamaması, amatör medyumların büyülerinin tutmamasına neden olabilmekte.

Medyum hocalar, büyü çalışmalarını yaparken temel olarak bütün kainatı incelerler. Bu kainat içerisinde, kimi büyücü hocaların astrolojik çalışmaları, kimilerinin farklı varlıklar üzerinde yaptığı incelemeler birleşir ve karanlık sırlara ışık tutar. Hatay medyum hocaları arasından da çok sayıda önemli isme sahip olan medyumluk dünyası, ihtiyaç duyulan her türlü konuda insanlara rehberlik ederek maddi ve manevi kazanç sağlar.

Büyüler, her dönemde yapılması mümkün olmayan çalışmalardır. Özellikle hassas büyülerde, günlerin, hatta saatlerin bile önemi bulunur. Medyum hocalar, hangi büyünün hangi günde yapılmayacağını hesaplayarak, buna uygun biçimde hareket etmek zorundadır. Eğer doğru şekilde hesaplama yapılmazsa, böyle bir durumda yapılan büyü verimli olmayacak, boşa gidecektir.

Genel kapsamlı büyüler, aşk büyüsü gibi özel çalışmalar neredeyse her gün, istenildiği gibi yapılabilir. Ancak papaz büyüsü, canbar büyüsü gibi daha özel büyü uygulamalarında astrolojik olaylar, bazı günlerde büyü yapılamamasına neden olabilir. Bu durum, hem büyüyü yaptıran kişinin enerjisi ile alakalı, hem de pek çok gaybi konuya bağlı olarak değişeceği için kesin bir şey söylenememektedir. Bu durum, tamamen medyum hocanın hesaplamaları ile ortaya çıkarılır ve büyünün tutması için mutlaka uyulması gerekir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

  • Reply
    ayça

    bir eşim var ki düşman başına ne boşanıyor ne çalışıyor birde bunların yetmiyor gibi başka bir kadınla birlikteydi ne yapacağımı bilemedim bütün sorumluluklar üzerimde kaldı çocukların eğitimleri masraflarını karşılamaya çalışırken kendi sağlığımdan olacaktım yıllardır el kapılarında temizlik çocuk bakımı işlerinde çalışıyordum eşim olacak adam oturup birde benim paramı yiyordu yok dedim artık bu iş böyle olmaz son çare olarak bir arkadaşımın önerisiyle internette medyum araştırmaya basladım ve medyum ali gürses ulaştım kendisiyle uzun uzun derdimi anlatıp ne yapmam gerektiğini sordum bana bir yol göstermesini istedim allah razı olsun önce esim olacak adama rızık açma çalışma yaptı ve aylardır çalışmayan eşim bir sabah erkenden kalkıp işe gittiğini i söyledi bunun üstüne hayatımda bir pürüz daha vardı onunla alakalı da kendisine tekrar başvurdum bunun içinde bana bir çalışma gönderdi yaklaşık 2 haftada eşim in bana olan hareketleri ve tavırları değişmeye başladı işlem sonunda her şey ilk evlendiğimiz gibi oldu hayatımı eskisi gibi düzene girdi ali beyden bir bilgi alın derim

Yorum yapın