ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum zihni sahtekar

En İyi Medyumlar

Kayseri Medyum Hocaları

Sonsuz ve sınırsız bir alem düşünün. Bu alem içerisinde, dünyaları içine alacak derecede geniş ve kapsamlı bir kudret bulunsun. İşte tam da bu şekilde görülebilecek olan gayb alemleri, gerek büyü, gerekse benzer maneviyat konularında insanlara hiç olmadığı kadar rehberlik etmekte. Tarihin ilk anlarından beri hayatın tam içinde olan bu alemler, medyum hocalar vesilesi ile insanların isteklerini elde edebilmelerine imkan sunmakta, gereken her türlü uygulamanın anahtarını vermektedir. Kimi zaman büyü, kimi zaman vefk ve muska gibi çalışmalarla bilinen gayb alemleri, Kayseri medyum hocaları tarafından da verimli şekilde kullanılabilmektedir.

Kayseri medyum hocaları, daha çok küçük yaşlardan başlayarak bu alemler konusunda bilgi edinmeyi sürdürür. Nefes güçlerine göre, üstatları tarafından seçilen medyum hocalar eğitim süreçlerine başlar ve çalışmalarını bu esaslara dayalı şekilde devam ettirir. Medyumluk işi, tam da bu yüzden hayat boyu adanmışlık ve çalışma gerektiren, zor bir iştir.

Gayb alemlerinin sonsuz kudreti, sınırları ve şehirleri tanımaz, ihtiyaç duymaz. Dünyada nasıl bir yerden diğer yere gitmek için zaman gerekiyorsa, manevi dünyada böyle bir şeye ihtiyaç duyulmaz. Yaratanın hikmeti olan bu alemde, her şey, her an gerçekleşir ve yapılan çalışmalar farklı ülkelere bile etki edebilir. Bu yüzden, ister büyü, ister vefk yaptırıyor olun, Kayseri medyum hocalarına yaptırdığınız çalışmayı dünyanın diğer ucundan bile alabilmeniz mümkündür.

Kayseri medyum hocaları, Türkiye’nin her noktasına çeşitli uygulamalar yapabilmektedir. Vefk ve muskaları kargo yoluyla gönderirken, diğer büyü çalışmalarında, eğer malzemelerin yaptırana ulaşması gerekiyorsa, yine benzer yöntemler ile ulaştırmaktadır. Bunun dışında, sınırları olmayan bir alem aracılığıyla büyü yapıldığı için, hiçbir şekilde medyum hoca ile yan yana olmanıza, aynı ülkede bile bulunmanıza gerek yoktur.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Meltem

  Birçok insan bu alanda mağdur olmuş. Ben açıkçası ilk kez internetteki hakkındaki yorumlardan sonra Ali Gürses hoca ile çalıştım. İyice araştırmıştım çalışmadan önce. Ali bey herhalde bir 10 senedir aynı numarayı kullanıyor. Hakkında 7-8 sene öncesinden güzel yorumlar vardı. Bunları okurken bir gün benim de bunları yazacağım hiç aklıma gelmemişti. Çok iyi etki gördüm yaptığımız çalışmadan. Çalışmayı gönderdikten sonra da kendisini baya bir rahatsız ettim sabırla cevap verdi sağolsun. Sıkıntısı olanlara tavsiye ederim. Kendisinin Haberler.com’da da röportajına denk geldim bugün:

  https://www.haberler.com/guncel/gizli-ilimler-uzmani-ali-gurses-sorulari-yanitladi-15852882-haberi/

 • Reply
  Esma

  Bugüne kadar çalıştığım bir sürü medyum hoca vardı, yani 3 4 kişi tabi öyle aşırı bir rakam anlaşılmasın… hepsinden tek istediğim beni terk eden sevgilimin geri gelmesiydi, bu hocalar içinde en son çalıştığım medyum ali hoca haricinde çalışmayla gerçekten ilgilenen olmadı, sadece parasını alıp kaçıp gittiler desem yeridir. Medyum ali gürses gerçekten sorguladı, amacımı tam öğrendi, karşı tarafla alakalı sorular sordu, bakım yaptı, ondan sonra çalışmayı yaparım tamam başlayalım dedi, ben ne kadar olmazsa da sorun değil hocam falan dedim ama o ben yapamayacağım işlemin vebaline girmem diyerek benim ısrarlarımı kabul etmedi. En sonunda işlemi yaptı ve inanılmaz şekilde 10 gün sonra kapıma çiçeklerle gelip özür diledi eski sevgilim. medyumali.com internet sitesinde yazan numarasından ulaşmıştım, sosyal medya sayfaları falan da var ama sahte sayfalar olabiliyor bazen, o yüzden ya bu siteden ulaşın ya da 535 590 62 75 benim görüştüğüm telefon numarasıydı, buradan görüşün kendisiyle bilgi alın derim

Yorum yapın