ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum rabia şikayetleri

En İyi Medyumlar

Ayırma Büyüsü

Büyü uygulamalarında, medyum hocaların direkt olarak uyguladıkları teknikler öncesinde, pek çok kişinin bilmediği ve görmezden geldiği bir hazırlık süreci bulunur. Bu hazırlık süreci, medyum hocanın bilgisi ve yeteneği doğrultusunda birkaç günden bir haftaya kadar değişebilir. İhtiyaç duyulan hazırlığın doğru yapılması, akabinde yapılacak olan ayırma büyüsünün de etkili olması için çok önemlidir.

Ayırma büyüsü yapılırken, medyum hoca ilk olarak iki kişi arasındaki ilişkiyi hem fiziki hem de manevi olarak analiz ederek işe başlar. Bu ilişkinin kaynağını belirler ve kişiler arasında böylesi bir bağ oluşmasının nedenini anlar. Medyum hoca, uzun ömürlü bir ayırma büyüsü yapmak için, bu bağın kaynağını kapatmak zorundadır. Eğer bu yapılmadan, direkt olarak ayırma büyüsü yapılırsa eninde sonunda kişiler arasındaki aşk ve sevgi tekrar alevlenir ve ayırma büyüsü zaman içerisinde bozulur.

Medyum hoca, söz konusu hazırlık sürecinde ilk olarak bu bağı kapatır. Bunu yaparken yine gaybi alemlerden gelen bir takım enerjiler kullanır. Bu çalışma yapılırken, büyü yapılacak olan kişiler arasında herhangi bir dikkat çekici farklılık oluşmaz. Bu uygulama, ayırma büyüsü kapsamında sayılıyor ve büyü öncesinde yapılıyor olsa da tek başına yeterli değildir.

Büyücü hoca, gerekli olan tüm çalışmaları yaptıktan sonra ayırma büyüsüne başlar. Büyünün etki edebilmesi için yapılan hazırlıklar, büyünün çok daha kısa sürede tutmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayarak ayırma büyüsünü tamamlar.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın