En İyi Medyumlar

Domuz Yağı Büyüsü

Kadim dönemlerden beri uygulanan büyüler amaçlarına göre farklı isimler alır. Hayırlı bir iş için yapılan büyülere ak büyü denirken insanlara zarar verme amacıyla uygulanan yöntemlere kara büyü adı verilir. Kara büyüler direkt olarak kişilerin hayatlarını karartmaya ve zararlı etkilere yol açmaya yöneliktir.

Domuz yağı büyüsü gibi kara büyü uygulamaları yaygın çalışmalar olsa da medyum hocalar tarafından pek fazla tercih edilmezler. Gerçek medyum hocalar manevi alemlere ait enerjilerin toplumun hayrına olması gerektiği felsefesine inanır. Bu nedenle herhangi bir kişiye zarar verecek çalışmaları yapmaktan kaçınırlar.

Medyumluk işinin en eski temsilcileri sadece iyi büyüler yapılması gerektiğini savunur. Domuz yağı büyüsü gibi kötülük amaçlı yapılan büyüler yasaklıdır. Ancak bazı medyum hocalar bu yasağa uymayarak bu tarz büyüleri farklı amaçlar doğrultusunda yapabilmektedir.

Domuz yağı büyüsü yapan bir medyum hoca karşıdaki kişinin enerjisini tam anlamıyla baskı altına alır. Bu baskı altına alma sonucunda, kişinin aklı kötü varlıkların kontrolüne girebilir. Eğer yapan kişi tecrübeli bir hoca değilse kendine de zarar verebilir. Kişinin başka varlıkların kontrolüne girmesi sonucunda ölüme kadar giden çok ağır sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bazı kişiler ayırma amacıyla domuz yağı büyüsü kullanılabileceğini söylemekte. Bu durum teoride doğru olsa da asla denenmemesi gereken bir şeydir. Domuz yağı büyüsü kara büyü olduğu için ayırma esnasında kişilere zarar verebilir. Böylesi bir amaç için bu büyünün kullanılması çok yanlıştır.

Bu tarz işler için papaz büyüsü en etkili ve güvenli yöntemdir. Kişilere zarar vermez, aşk ve ayırma gibi iki zıt amaç için bile kullanılabilir. Papaz büyüsünün etkili olmasının tek şartı işinin ehli bir hoca tarafından yapılmasıdır. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın