ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum selami şikayetleri

En İyi Medyumlar

Celb Nedir?

Celb çalışmaları, özellikle çok daha hızlı sonuç vermesi istenen uygulamalarda medyum hocalar tarafından sıkça tercih edilmekte. Vefk ve diğer Havas temelli yöntemlere kıyasla daha hızlı sonuç veren bu uygulamalarda medyum hocanın nefes gücü ve tecrübesi her zamankinden çok daha önemli rol oynuyor.

Celb, duaların enerjilerini kullanarak hazırlanan kadim bir uygulamadır. Bu uygulamada herhangi bir dış etmene başvurulmaz, alınan enerji tamamen dualardan gelir. Bu yüzden yapılacak olan çalışmada nefes gücünün yüksek olması esastır. Medyum hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse yapılacak olan çalışmanın niteliği de o kadar yükselir.

medyum ali

İlim açısından bakıldığında, celb çalışmaları vefk ve diğer uygulamalara kıyasla çok daha karmaşıktır. Tekrarlı, saatli ve özel hesaplamalı yapılan bu uygulamalarda en ufak bir sapma bile işin berbat olmasına neden olabilir. Bu nedenle celb yapan medyum hocalar özellikle bu konularda azami dikkati gösterir.

Celb her konuda hazırlanabilir. Ülkemizde yaygın olarak aşk ve birliktelik gibi konularda celb hazırlandığı görülmektedir. Tüm diğer konularda da medyum hoca ile görüşerek celb yaptırıp yaptıramayacağınızı öğrenmek mümkündür. Bazı celbler bazı kişilere uygunken, bazıları uyumsuz olabilir. Bu durum tamamen enerjinizden kaynaklıdır ve bu durumu en net şekilde celbi hazırlayacak medyum hoca bilebilir.

Üzerinde çok uzun süredir çalışılan celb uygulamaları halen ilk günkü yöntemler kullanılarak hazırlanır. Gaybi alemlerin enerjileri ve Allah’ın kitabı hiç değişmeden sabit kalacağı için medyum hocalar da bu çalışmaları bu iki temele dayanarak yürütmektedir. Ne konuda olursa olsun, bugün hazırlanan celb ile 100 yıl önce hazırlanan arasında herhangi bir fark bulunmaz. İşinin ehli bir medyum hoca ile çalışırsanız, bu kadim öğretiden en iyi şekilde yararlanabilir ve istediğiniz etkilere ulaşabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın