ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum aliye şikayet

En İyi Medyumlar

Geri Getirme Büyüsü

Büyü yapılırken, büyüyü yapan medyum hocanın bilgisi, nefes gücü ve tecrübesi sonuç ile direkt olarak bağlantılıdır. Bu konularda yetersiz kalan bir medyum hoca, hiçbir zaman istediğiniz sonucu tam olarak vermeyecek, bu nedenle başarısız olunacaktır. Pek çok medyum hoca, kendini yetersiz gördüğü büyü konularında çalışmayı kabul etmeyerek bunun önüne geçmektedir. Geri getirme büyüsü de pek çok hocanın yapmak istemediği, bilgisi yeterli hocalar tarafından kolayca yapılabiliyor olsa da zor kabul edilen büyülerden biridir.

Geri getirme büyüsü için manevi alemlerin her noktasına hakim olmak gerekir. Bu alemlerdeki enerjilerin işleyişi ve fiziki aleme nasıl aktarılabileceği konusunda bilgisi olmayan bir kişi, yapılacak olan büyü için yeteri kadar yoğunlaşamaz ve nasıl devam edeceğini bilemez. Her türlü yöntem biliniyor, en kadim geri getirme büyüsü teknikleri uygulanıyor olsa bile, bu bilgiye sahip olmayan bir büyücü, eninde sonunda büyünün bir noktasında tıkanacak ve tamamlayamayacaktır.

Medyum hocalar, bir büyü talebi ile karşılaştıklarında, büyünün nasıl yapılabileceğini incelemeden o işi kabul etmezler. Eğer medyum hocanın bilgisi ve yöntemleri yetersizse büyü tutmayacağı için kişiyi reddeder, mümkünse başkasına yönlendirirler. Geri getirme büyüsü de aynı ölçüde karmaşıktır. Bu büyünün özel bilgiler gerektiriyor olması nedeniyle, büyüyü yaptıracağınız medyum hoca hakkında doğru ve detaylı bir araştırma yapmanız elzemdir. Aynı şekilde, bu derece karmaşık bir çalışmanın evde, tek başına yapılabilmesi de imkansızdır.

1 Yorum

  • Reply
    Osman

    Medyum Ali Gürses’e evlilik için papaz büyüsü yaptırdım. Bir haftada büyü elime ulaştı. Allah razı olsun Medyum Ali Gürses’ten gelen büyü çalışması çok etkili oldu.

    Sadece on gün kadar süre geçmesi gerekiyor büyünün etkisinin ortaya çıkması için. Medyum Ali Hoca bir günde de tutabilir 21 güne kadar uzayabilir demişti. Allah razı olsun yaptığı çalışma işimi gördü.

    Derdi sıkıntısı olan arkadaşlar için bu hocayı tavsiye ederim. İleride papaz büyüsü dışında bir de vefk yaptıracağım inşallah, onu yaptırdığım zaman da etkilerini yazarım buraya.

Yorum yapın