ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

kaşık büyüsü nasıl bozulur

En İyi Medyumlar

Kaşık Büyüsü

Büyülerin etkileri her daim gizemli olmuştur. Dünya üzerine yansıyan gaybi enerjiler, insanların hayatlarına bir şekilde müdahil olabiliyor olsalar da, bunun nasıl gerçekleştiğini tam olarak anlamak büyük bir gizemi çözmek anlamına gelir. En tecrübeli medyum hocaların bile yapamadığı bu durum, normal insanlar için çok daha zordur. Elbet ki, medyum hocalar bu gizemler içerisinden, insanlığın yararına olabilecek kısımları kolayca çözebilmiş ve bunun neticesinde büyü ilmini uygulayabilecek seviyeye ulaşmıştır. Kaşık büyüsü gibi özel yöntemlerin de içerisinde bulunduğu bu ilimler, insanlığın istediği şeylere ulaşabilmesi için birer vesile niteliğindedir. Medyum hocalar ise, bu vesileleri gerçekleştiren yetenekli kişilerden oluşmaktadır.

Gaybi alemler, zamanlamalar açısından da fazlasıyla gizemlidir. Kaşık büyüsü gibi, karmaşık olmayan bir yöntem ile gerçekleştirilen büyülerde bile belli başlı özel durumlar mevcuttur. Bunlar, kimi zaman hangi günlerde bu büyünün yapılabileceğiyle, kimi zaman ise ebced hesabı ile elde edilen saatlerden oluşmaktadır. Bu tarz hesaplar, medyum hocalar tarafından özel olarak yapıldığı için, sadece büyü yapılmadan önce belirlenebilir.

Kaşık büyüsünde de, her büyüde mevcut olduğu gibi belli başlı sırlar bulunur. Bu sırlar, büyünün ne zaman yapılacağını, hangi günler daha etkili olacağını ve bazı zamanlarda ise, hangi günlerde yapılmasının uygun olmayacağını içerir. Kaşık büyüsünde de, diğer karmaşık büyüler gibi ortak şekilde gözlemlenen bu durumlar, medyumların yaptıkları uygulamalara çok daha farklı bir gizem katar.

Medyum hocalar, belli zamanlarda kaşık büyüsü yapmaktan çekinebilir. Zarar vereceğinden değil, büyünün tutmayarak istenen etkiyi yaratamayacak olmasından kaynaklanan bu durum, medyum hocalardan ziyade, büyüyü yaptıracak kişinin iyiliği içindir. Bu zamanlamalar medyumlar tarafından belirlendiği ve kişiden kişiye göre değişkenlik gösterdiği için, belli bir günde kaşık büyüsü yapılamaz demek doğru olmayacaktır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın