ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

ankaradaki medyumlar

En İyi Medyumlar

Ankara Medyum Hocaları

Gaybın sonsuz gücünün insanların yararı için kullanılması oldukça yaygın bir uygulamadır. Manevi alemlerle ilgilenen meslek grubu olan medyumlar bu alemlerin enerjilerini eski yöntemleri kullanarak insanların günlük hayatlarına aktarmaktadır.

Ankara medyum hocaları da bu uygulamanın temsilcileri arasında gösterilir. Medyum hocalar, çok uzun yıllar boyu aldıkları teorik ve pratik eğitimler ile iki dünya arasındaki ince perdeyi aşmayı başarır. Medyum hocalar kadim dönemlerden bu yana aynı uygulamalar ile fiziki alem üzerinde etki yaratmaktadır.

Medyum hocalar belli alanlar hariç her konuda çalışma yapabilir. En iyi Ankara medyum hocası bile geleceği göremeyecektir ancak tüm diğer büyü çalışmalarında başarılı sonuç alacaktır. Yine aynı şekilde, gerçek Ankara medyum hocalarının büyük çoğunluğu doğru sonuç almanın imkansıza yakın olduğu fal uygulamalarından uzak duracaktır.

Medyum hocalar geliştirdikleri alternatif yöntemler ile zorlu çalışmalardan bile sonuç alabilir. Elbette bu durum hocanın nefes gücü ile bağlantılıdır. Eğer hoca yeteri kadar güçlü bir nefese sahipse, dışarıdan imkansız gibi görünen çalışmalarda bile başarılı olur. Bu durumun tam aksi de mümkündür. Yeterli nefes gücü olmayan hoca en basit çalışmayı bile yapamayabilir.

Kadim dönemlerden bu yana süren medyumlukta yöntemler ve gizli bilgiler sadece el verme yoluyla aktarılır. Örneğin, alanında iyi olan bir Ankara medyum hocası mutlaka üstat bir medyum tarafından yetiştirilmiş, bunun üzerine bir şeyler katarak ilerlemiştir. Hiç kimse kendiliğinden medyum olmaya karar verip medyum olamaz.

Bu zorlu ve uğraştırıcı meslek dalında ilerlemek herkese de nasip olamaz. Doğuştan gelen nefes gücü, bir kişinin medyumluk eğitimi alıp alamayacağının en büyük belirleyicisidir. Nefesi güçlü çocuklar medyum olarak yetiştirilir, yani bir medyumun yaşamı daha çocukluğundan itibaren bu işe yetkinliği doğrultusunda şekillendirilmiştir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın