ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

adet kanı büyüsü zararları

En İyi Medyumlar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Gaybın sırları, nesiller boyu el verme yoluyla aktarılan bilgiler sayesinde günümüze ulaşmıştır. Bugün bile her zaman için yeni şeyler öğrendiğimiz öte alemler, insanlara yararlı olmak, farklı konularda ihtiyaçlarını karşılamak adına kullanılmaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar bu alemlerin gizemlerini yakından tanımakta, gerekli olan durumlarda bu alemlerin gücünden yararlanarak çalışmalar yapmaktadır.

Papaz büyüsü yapan hocalar, yapacakları büyüden önce her zaman enerjiyi yakından tanımak, büyüde kullanılan yöntemi kişiye özel hale getirmek zorundadır. Manevi dünyada gerçekleşen tüm olaylarda bu durum aynı şekilde geçerlidir. Farklı enerjilere sahip olmamız nedeniyle, bir kişiye yapılan büyünün birebir aynı şekilde, başka bir insana yapılması mümkün değildir.

Papaz büyüsü yapan hocalar, sahip oldukları tüm bu bilgiyi eski çağlardan kalan gelenekler sayesinde edinmiştir. Medyumluk mesleğinin önemli bir parçası olan bilgi silsilesi, sadece el verme yoluyla aktarılmaktadır. Bugün, bir medyum hoca papaz büyüsü yapabiliyorsa, bundan binlerce yıl önceden gelen bilgiye erişebiliyor olması sayesindedir. Yine aynı şekilde, bugünkü medyum hocalar da öğrencilerine el verme yoluyla bilgi aktarımı yapmaktadır.

Büyü yapılırken sadece büyü teknikleri değil, farklı ilimler de önemlidir. Papaz büyüsü yapan hocalar, havas, ledün gibi çeşitli ilimleri öğrenmek, kullanmak zorundadır. Bu ilimleri yeteri kadar bilmeyen bir medyum hocanın başarılı sonuçlar alabilmesi sadece tesadüfle açıklanabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü yapan hocalar, yaptıkları çalışma ile ilk olarak karşılarındaki kişinin enerjisini tesir altına almaktadır. Bu tesir, uzun süreler boyunca devam ederek istenen sonucun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Medyum hocanın nefes gücü ne kadar kuvvetliyse, büyünün tesiri de o kadar yoğun şekilde ortaya çıkar. Bu nedenle, papaz büyüsü yapan hocalar arasından tercih kullanırken, her zaman nefesi kuvvetli olan medyumlarla çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Papaz büyüsünün pek çok farklı etkisi bulunmaktadır. Hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak kişilerin üzerinde oluşacak durumlar da değişkenlik gösterecektir. Örneğin, aşk için yapılan bir papaz büyüsüyle başka bir amaçla yapılan papaz büyüsü aynı belirtileri göstermeyecektir. Bu nedenle, bu konuda genel bir cevap vermek mümkün değildir.

Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Papaz büyüsü, diğer büyülere kıyasla daha hızlı ve yoğun etki etmesiyle bilinmektedir. Genellikle kısa süre içerisinde ilk tesirleri ortaya çıkan bu çalışma ile birlikte, istenen sonuca ulaşmak fazlasıyla kolay olmaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar, enerjileri inceledikten ve büyü yönteminde kesin karar kıldıktan sonra tahminen kaç günde tutacağını belirtecektir.

Gayb alemlerinin her zaman istisnaları olabileceği unutulmamalıdır. Papaz büyüsü yapan hocalar, bu çalışmaları kişiye özel yaptıkları için etkiler de kişiden kişiye değişerek ortaya çıkar. Yine aynı şekilde, kaç günde tutacağı da duruma göre farklılık gösterebilir. Ancak, işinin ehli olan, nefesi güçlü ve tecrübeli medyum hocaların büyülerinin daha hızlı tuttuğu unutulmamalıdır.

Sitemize sizden gelen tüm medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın