ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum likos yorum

En İyi Medyumlar

Şans Büyüsü

Medyum hocalar, büyü çalışmaları yaptıkları zaman malzemelerden ve kendi nefes güçlerinden yararlanır. Şans büyüsü gibi büyü çalışmaları için de bu durum geçerlidir. Medyumluk mesleğinin her noktasında, medyum hocaların yaptıkları tüm çalışmalarda belli başlı enerjilerden yararlandıkları görülebilmektedir.

Her insanın farklı bir enerjisi bulunur. Büyüler, bu enerjiler üzerinde tesir kurarak insanların yaşantılarını istenen noktalara taşımaya yarar. Medyum hocalar, bunu yapabilmek için çok eski dönemlerden gelen tekniklerin öğretildiği eğitimler alır. Şans büyüsü gibi büyüler de dahil olmak üzere, tüm çalışmalarda aynı teknikler kullanılır ve medyum hocalar tarafından istenen etkiler alınır.

Medyum hocalar, malzemelerin gücünü yerine göre büyüyü desteklemek için kullanabilir. Kadim dönemlerden beri kullanılan pek çok malzemeli büyüye rastlanmaktadır. Bu büyülerde temeller yine gayb alemlerinin enerjisidir. Şans büyüsü yapılırken de aynı enerjiler, kimi zaman malzemeler aracılığıyla bu dünyaya aktarılır.

Malzemelerin tek başına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Sıradan bir nesneden öteye geçemeyen bu malzemeler sadece medyum hocaların ilmi ile büyülerde kullanılabilir. Şans büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmalarında önce medyum hocanın nefes gücünün yüksek olduğundan emin olmak gereklidir.

En nadir ve zor bulunan büyü malzemesi bile tek başına herhangi bir anlam ifade etmez. Bu malzemelerde enerji bulunuyor ve büyüde kullanılıyor olsa bile kullanmak tamamen medyum hocanın yetenekleri ile mümkündür. Şans büyüsü yapılırken, medyumun nefes gücü olmadan herhangi bir tesir elde edilemeyecektir.

Şans Büyüsü Sadece Nefes Gücüyle Yapılabilir

Şans büyüsü yapılırken medyum hocaların sahip olduğu nefes gücü tek başına yeterli olabilir. Medyumlar, yerine göre herhangi bir ayrı çalışma yapmadan, büyü malzemeleri temin etmeden sadece nefes güçlerini kullanabilmektedir.

Şans büyüsü için de aynı durum geçerlidir. Medyumlar, etkili bir büyüyü yalnızca kendi güçlerini kullanarak kolayca yapabilir. Bu büyüde de yine aynı şekilde, malzeme kullanılan büyü çalışmalarında olduğu gibi kesin ve yoğun etki görülecektir.

Malzemesiz Şans Büyüsü Etkili Mi?

Malzeme olmadan yapılan şans büyüsünde de her zaman için aynı enerjiler kullanılır ve yoğun etkiler görülür. Medyumlar, bu gibi büyüleri yaparken öte alemlerin sonsuz gücünden yararlanır.

Bir medyumun eğitim süreci boyunca çok sayıda konuda bilgi edindiği bilinmektedir. Büyülerin nasıl yapılacağı da bu bilgiler ışığında en iyi şekilde belirlenir. Şans büyüsü yapan medyum hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyumlar sizin için en doğru ve en etkili büyü yöntemini belirleyecektir.

Eğer çalışacağınız medyum hocanın nitelikli biri olduğundan emin olursanız, büyü konusunda hiçbir şekilde endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Medyum hoca, en etkili sonucu alabildiğinizden emin olacak ve gereken işlemi yapacaktır.

Sitemize medyumlar ile ilgili gelen tüm mesajlar ana sayfada yer almaktadır. Okumak, dilerseniz medyumlar ile ilgili görüş paylaşmak veya soru sormak için ana sayfaya gidebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Dilara

    Ali Gürses hocaya öncelikle teşekkür ederim. Ailem için bir büyü çalışması yaptırdım. Özellikle babam. Normalde çok iyi insanlar fakat üniversite için başka bir şehre gitmemi istemiyorlardı. Hatta ikinci kez sınava girdim hayallerim vardı kabul etmediler. Güç bela emeklerimle kazandım ısrarla olmaz dediler. Nasıl buldum veya ulaştım inanın hatırlamıyorum ama Ali Gürses hocayla bir şekilde denk geldim artık kader mi şans mı bilmiyorum. Ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk. Hocaya durumu anlattığımda bana çok yardımcı oldu, abi gibi nasihatlerde bulundu. O dönemde psikolojim gerçekten çok kötüydü, o konuda bile elinden gelen her türlü destekte bulundu. İkna amacıyla bir işlem yapıldı, adı ikna büyüsü diye geçiyor sanırım. Bir haftadan kısa sürede babam beni yanına çağırıp güvendiğini, başka şehir de olsa olabileceğini söyledi. Bunu demeden bir gün önce kesinlikle olmaz adım bile atamazsın diyordu. Resmen birden bire değişti. Herkes aniden sanki hep istiyorlarmış gibi ikna oldular. Ali hocayı aradım hatta teşekkür ettim bu yardımlarından dolayı. Güvenilir bir insan, çok kaliteli bir insan. Hoca arayışında olanlar kendisinden bilgi alsın derim…

Yorum yapın