ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum hoca önerileri kızlarsoruyor

En İyi Medyumlar

Gerçek Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Her meslekte olduğu gibi medyumluk mesleğinde de işinin ehli olan kişiye ulaşmak araştırma gerektiren bir durumdur. İşinin ehli olan medyuma ulaşmak için titizlikle araştırma yapmak gerekir. Bu araştırmalar kapsamında sorulacak olan ilk soru gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir? Gerçek bir medyum daha ilk görüşte kendini belli eder. Eğitimi, tecrübesi ve yetenekleri diğerlerinden çok farklıdır.Medyumların yaptığı işlemlerin neredeyse tamamı son derece karmaşık süreçlerden oluşur. Bu işlemlerde en ufak bir hataya bile fırsat verilmemesi gerekir. O nedenle gerçek bir medyum tarafından yapılacak olan işlemlerde hocanın sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Medyumlar güçlü bir nefese sahiptir.
  • Yaptığı işi daha önce defalarca kez yapmış ve daima başarıyla sonuçlandırmıştır.
  • İşinin ehlidir.
  • Medyumluğun tüm gereklerine sahiptir.

Bu özelliklere sahip olan bir medyumu bulmak göründüğü kadar kolay olmasa da doğru bir araştırma ile çok zor denemez. O nedenle medyum hocalara ihtiyacı olan kişiler, ciddi bir araştırma sonrasında güvenilir olan gerçek bir hocaya ulaşabilirler. Gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir sorusuna yanıt bulan herkes, kendini çok daha fazla güvende hissettiği kişiler ile çalışmaya başlar.

Gerçek Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Çalışır?

Manevi olarak yardıma ihtiyacı olan birçok insan gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir sorusu ile karşı karşıya kalabilir. Bir işi yapan kişinin işinin ehli olup olmadığını anlamak için ilk olarak yaptıkları iş hakkında bilgi edinmek gerekir. Gerçek bir medyuma ulaşmak isteyen kişiler önce o meslek hakkında araştırma yapmalıdır. Gerçek medyumlar ve yalancı medyumların çalışmaları arasında önemli farklar vardır.

  • Gerçek bir medyum özel güçlere sahiptir. Yalancı bir medyum ise özel güçlere sahip olmadığı halde bu güçlere sahip olduğunu iddia eder.
  • Gerçek bir medyum her istenen çalışmayı yapamayacağını bilir. Ancak yalancı medyumlar sizden para alabilmek adına her türlü büyünün üstesinden geleceklerini söylerler.
  • Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan işlemlerin başarı oranı çok yüksektir. Yalancı medyumlar ise kesin başarı vaadi verse de asla başarılı olamaz.
  • İşinin ehli olan gerçek bir medyum büyünün ne zaman tesir edeceğini rahatlıkla söyleyebilir. Ancak yalancı medyumlar sizi devamlı oyalar ve bir şekilde seanslara katılmaya ikna eder.

Gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir sorusuna yanıt ararken aradaki farklar karşınıza tek tek çıkar. Bu kişilerden uzak durduğunuz sürece bir zarar görmez manevi sıkıntılarınıza da kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Siz de medyum hocalar ile ilgili yapılan yorumları okumak istiyorsanız, sitemizde ana sayfadan medyum hoca yorum ve şikayetlerine ulaşabilirsiniz.

Yaşadığınız deneyimleri paylaşmak ve şikayetleri okuyarak hareket etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın