ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum semiha şikayet

En İyi Medyumlar

Almanya Medyum Hocaları

Manevi alemler söz konusu olduğunda, büyü çalışmaları kadar ilgi gören ve fazlasıyla popüler olan fal uygulamaları, diğer ülkelerde olduğu gibi, Almanya’da çok sayıda insan tarafından merakla takip ediliyor. Büyücü hocaların bazıları fal bakmaya karşı olsa da, bazı hocalar fal baktığını iddia edebilmekte.

Almanya medyum hocaları arasında da fal baktığını söyleyen isimlere rastlamak mümkün. Ancak, bu alanda isim yapmış ve dünyanın her yerinde tanınan pek çok gerçek medyum hoca fal uygulamalarına karşı çıkmakta, gaybın Allah’tan başka kimse tarafından bilinmeyeceğini söyleyerek, bu yapılanın doğru olmadığını belirtmektedir. Yine benzer şekilde, Almanya medyum hocalarından bazıları da fal uygulamalarına karşı çıkmaktadır.

Fal, ülkelerden bağımsız olarak, medyum hocanın tercih edip etmemesiyle alakalıdır. Bir Almanya medyum hocası fal bakarken, diğeri bunu yapmayı tercih etmeyebilir. Bu tamamen kişisel bir karar olduğu gibi, her hocanın görüşüne ve tekniğine bağlı olarak değişebilir. Ancak çoğu gerçek medyum hoca, böyle bir şeyin kesin olarak mümkün olmadığını söyler. Bu nedenle, fal bakan Almanya medyum hocalarının oldukça az sayıda olduğu bilinmektedir. Bu kişilerin kaçının gerçek, kaçının dolandırıcı olduğu ise ayrı bir soru işareti.

Fal yerinde, Almanya medyum hocaları tarafından da sıkça uygulanan yıldızname gibi çalışmalar benzer etkiler için kullanılabilmektedir. Gaybı göstermek yerine işaretler sunan bu çalışmalar, gerçek medyum hocalar tarafından da kabul görmekte ve uygulanmaktadır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    BÜYÜ BOZUMU

    EVİMDE TEMİZLİĞE YARDIMA GELEN HANIM BİZİM YUVAMIZI KISKANDIĞI İÇİN BİZİM ARKAMIZDAN KÖTÜ NİYETLE BİR BÜYÜ YAPTIRMIŞ BİZ BUNU FARKEDEMEDİK ANNEM SAĞOLSUN ANLADI ALİ GÜRSES HOCAYI TAVSİYE ETTİ ONUN BU İŞLERDE BİLGİSİ VARDIR NE YAPILIR NE EDİLİR BİLEN BİRİ ALİ HOCAYIDA ONUN SAYESİNDE ÖĞRENİP TANIMIŞ OLDUM KENDİM DE İNTERNET ORTAMINDAN ARAŞTIRDIM HAKKINDA TEK OLUMSUZ BİRŞEYE DENK GELMEDİM ALİ BEYİN TELEFONU 05355906275 ULAŞTIM VE ÖZET GEÇEYİM ALİ HOCANIN YAPTIĞI İŞLEM SAYESİNDE EVİMİZ TEMİZLENDİ YUVADA HERGÜN KAVGA HERGÜN SUDAN SEBEPLERLE TARTIŞMA OLUYORDU YANİ SEVEREK AŞIK OLARAK EVLENDİĞİM ADAM GÖZÜME KÖTÜ PİS BİRİ GÖRÜNMEYE BAŞLAMIŞTI ALİ HOCA İLGİLENMESEYDİ BOŞANACAKTIK NERDEYSE HEP TAVSİYE EDİLMİŞ BİRİ ZATEN AMA BENDE TAVSİYE EDEYİM BİRİNİN BİLE GÖZÜNE ÇARPSA İŞİNİ SIKINTISINI ÇÖZMEYE VESİLE OLSA BANA SEVAP ALİ HOCANIN SİTESİ MEDYUMALİ.COM ORADAN DAHA DETAY EDİNEBİLİRSİNİZ BENİM YAŞADIKLARIM BUNDAN İBARET TAVSİYE EDERİM

Yorum yapın