ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum fatma hoca şikayet

En İyi Medyumlar

Eskişehir Medyum Hocaları

Manevi alemler, içerisinde barındırdıkları yüksek kudret sayesinde, insanların hayatlarını şekillendirebilecek kadar özeldir. Bu alemlerde yer alan enerjiler, dünya üzerinde var olan her insanın, her varlığın hayatını değiştirebilir. Kimi zaman zor durumlarımızdan kurtaran, kimi zaman maddi açıdan bize yardımcı olan bu enerjileri kontrol etmek düşünülenden çok daha zor olabilir. Eskişehir medyum hocaları, bu işte uzun yıllar boyu elde ettikleri bilgi ve tecrübe sayesinde, istenen tüm uygulamaları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Büyü ile uğraşan hocalar, pek çok ilimden faydalanmak zorundadır. Bu ilimler içerisinde, uzun yıllar boyunca eğitim almayı gerektiren çok özel konular bulunur. Astrolojiden başlayıp numeroloji gibi farklı ilimlere kadar çok ciddi bilgiler gerektiren medyumluk, yapılan çalışmaların doğru olabilmesi için tüm bu ilimlerden yararlanmaktadır. Gerçek bir Eskişehir medyum hocası, tüm bu ilimleri mutlaka iyi bilmek ve yaptığı çalışmalarda kullanmak zorundadır.

Özellikle vefk gibi hassas konularda, kullanılan ilimlerin sayısı kadar zorluğu da artmaktadır. Sadece tek bir noktada değil, vefkin yapıldığı saatten, kullanılan mürekkep ve okunan duaların tonuna kadar değişen hassasiyetlere sahip olan bu çalışma, herkes tarafından yapılamamaktadır. Eskişehir medyum hocaları arasında, vefk konusunda başarılı olduğu bilinen isimler, özellikle bu uygulamalar için Türkiye’nin her yerinden talep almaktadır.

Medyumluk işinde ilimler ve tecrübe kadar aynı zamanda insanlardan anlamak da önemlidir. Kimi zaman, bir Eskişehir medyum hocasına başvuran kişinin büyüden dolayı değil, sadece kendi kişisel problemlerinden dolayı sorunlar yaşadığı bile görülebilir. Bu gibi durumlarda, medyum hoca mutlaka büyü olup olmadığını iyice kontrol etmeli ve kendine danışanı buna uygun biçimde yönlendirmelidir. Medyumluk, maneviyatın kontrolü için çok ciddi bir güç ve bilgi gerektirir. Tüm bunları elde edebilmek, hayat boyu çalışma ve üstün bir disipline ihtiyaç duyar.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Sibel

  Evlilik için yaptırmış olduğum çalışma ile ilgili yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Ali Gürses hoca ile görüştüm. Yaptırdığım çalışma için bana bakım yapılması gerektiğini söyledi. Dediği şekilde hareket ettim, yaklaşımı ve söyledikleri güven veriyordu, dediği de oldu zaten. Kısmet açma vefkinde karar kıldık, karmaşık bir çalışma olduğunu biliyordum ama Ali Gürses hocanın yönlendirmesiyle hiç sorun yaşamadan başarılı şekilde tamamladık işlemi. Çok uzun sürmedi, bir haftada evime kadar ulaştı işlem. Kargoyla gönderdi, hiç sıkıntı yoktu o noktalarda da. Çalışmanın etkisi de yaklaşık bir hafta sürede ortaya çıktı. Tabi aniden kısmet belirmedi hayatımda ama birilerinin beni sevdiğini öğrendim, ailemle tanıştı derken şu an her şey yoluna girmiş durumda. Bu konuda sıkıntısı olanlar için öneririm kendisini Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep mailden iletişim kurduk telefonu da 05355906275 umarım sizlere de faydası dokunur 🙂

 • Reply
  bedri

  çok mutlu bir haber aldığım için burada paylaşmak istiyorum. Sıkıntısı olan arkadaşlar da bu mesajımdan yola çıkarak hareket edebilir, Allah çok büyük, doğru insanla çalıştığınız zaman çok güzel sonuçlar alabiliyorsunuz.
  Ben daha önce bir sürü medyum ile çalışıp her birinden mağdur edilmiş bir insan olmama rağmen en sonunda doğru medyum hocayı bulduğum için çok mutluyum. Ali Gürses hoca bu konuda gerçekten olması gerekeni yapan biri.
  Ben bir baba olarak çocuklarımın başarılı olmasını isterim doğal olarak. Bir oğlumun sınavlarında başarılı olması adına vefk yaptırdım. Ali hoca telefonda vefk yapılsa bile yine de çalışması gerektiğini, öyle mucizevi şekilde gökten gelecek bir çözüm olmayacağını, mutlaka oğlumun da çaba göstermesi gerektiğini söyledi. Oğlum normal çalışmasının üstüne çıkamıyordu, babası olduğum için biliyorum onun kapasitesini. Sınavı yapmasına imkan yoktu ama elinden geleni yaptı.
  Vefki kullandık hocamın dediği şekilde, sınava bir ay kalmıştı. Şimdi sınav sonuçları açıklandı, istediğimiz bölümü tutturmuşuz. Allah razı olsun, çok güçlü ilim sahibi bir insan. Herkese tavsiye ediyorum kendisiyle çalışmayı.

Yorum yapın