ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum erahi şikayetleri

En İyi Medyumlar

Güvenilir ve Sahte Medyum Hocalar Kimdir?

Yaşamımızın bir noktasında medyumlardan yardım almaya ihtiyaç duyabiliriz. Bu ihtiyaç ruhsal sorunlar, manevi sıkıntılar, çevre ile ilgi sorunlar gibi sebeplerden doğabilir. Medyum hocalar bizlerden farklı olarak bazı yeteneklere sahiptir. Hisleri ve nefesleri çok güçlü, enerji yönetimleri oldukça üstündür. Bizim çözemeyeceğimiz problemleri sahip oldukları ilimler sayesinde çözme becerisine sahiptirler. Medyum hocalardan yardım almak yanlış ya da ayıp bir şey değildir. Bu nedenle güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt aramak gerekir. Medyumlar tarih boyunca yeteneklerini insanların iyi olması için kullanmıştır. İhtiyaç durumundan onların bu yeteneklerinden faydalanmak yanlış bir hareket değildir. Bunlarla birlikte medyumlara yaptıkları çalışmalar karşılığında ödeme yapmak da yanlış bir davranış değildir. Ancak, medyumlara ödeme yapma konusu oldukça hassas bir konudur. Çünkü ödeme yaptığınız kişinin gerçek bir medyum olması gerekir. Günümüzde medyumluk adı altında dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sahte bir medyuma denk geldiğinizde sizi süslü cümlelerle etkileyebilir ve yüksek miktarda para ödemenizi talep edebilir. Bu tarz bir dolandırıcılığa düşmemeniz gerekir. İnsanlar dolandırıcılardan korktukları için güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır gibi soruları araştırır. Sahte medyum hocaları anlamanızın çeşitli yöntemleri vardır. Bu yöntemler nelerdir? Birlikte inceleyelim.

Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulduğunuzda sahte bir medyumun davranışlarını öğrenmiş olursunuz. Sahte medyum hocalar görünüş olarak kendilerini, gerçek medyum hocalara benzetmeye çalışır. Çalışma alanlarını buna göre düzenlerler. Sürekli kullanıldığının anlaşılması için araç gereçleri evlerinin görünür yerlerinde tutarlar. Cümleleri karmaşık bir şekilde kurarlar. Böylece sizi etkileyeceklerini düşünürler. Konuşmalarında anlayamayacağınız terimler kullanırlar. Kişilerin anlayamadığı şeyler söyleyen bir insanı, kendinden bilgili olarak görmesini kullanırlar. Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır diye araştırıldığında ulaşılan en belirgin fark, sahte medyum hocalarda hiçbir ilim bilgisi olmadığıdır. Karşı karşıya geldiğinizde ruh halinizi tahmin edemez, size enerji aktarımı yapamazlar. Gerçek medyum hocalar daha ilk görüşmede sahip oldukları ilmi hissettirirler. Bu sayede ayrıca kendilerini kanıtlamalarına ihtiyaçları kalmaz. Ancak sahte medyum hocalardan süslü cümleler dışında gerçek bilgiler duyamazsınız. Medyum hocaları değerlendirirken bu tarz unsurlara dikkat etmelisiniz. Ancak yine de gerçek ve iyi bir medyuma ulaşmanın en iyi yöntemi tavsiyeleri dikkate almaktır. Çevrenizin memnun kalıp tavsiye ettiği ya da internette hakkında olumlu yorumlar yapılan bir medyum hocaya başvurmanız en sağlıklısı olacaktır. Unutmayın, para isteyen her medyum dolandırıcı değildir.

Gerçek bir medyum hocayla irtibat kurmak istiyorsanız sitemizde yer alan ana sayfadan medyum hoca yorum ve şikayetlerine ulaşabilirsiniz. Yorumları incelemek ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın