ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum ayşe şikayet

En İyi Medyumlar

Hatay Medyum Hocaları

Büyü yapılırken işin içerisinde onlarca farklı ilim dahil olmaktadır. Bu ilimler içerisinde, kimisi astrolojik olarak, kimisi diğer etkileri hesaplayarak büyünün işleyişine müdahil olmaktadır. Medyum hocalar, tüm bu ilimler üzerinde hakim olarak gereken ve istenen sonucu almaktadır. Maneviyatı güçlü kişiler, yaptırdıkları büyülerden çok daha kısa sürede sonuç alırken, bazı durumlarda, belirsiz sebeplerden dolayı büyünün tutma süresi uzayabilmektedir. Tüm bu karmaşa içerisinde, medyum hocaların işini zorlaştıran özel bir konu bulunuyor. Hatay medyum hocaları gibi, işinin ehli hocalar tarafından kolayca hesaplanabiliyor olsa da, bazı günlerde büyü yapılamaması, amatör medyumların büyülerinin tutmamasına neden olabilmekte.

Medyum hocalar, büyü çalışmalarını yaparken temel olarak bütün kainatı incelerler. Bu kainat içerisinde, kimi büyücü hocaların astrolojik çalışmaları, kimilerinin farklı varlıklar üzerinde yaptığı incelemeler birleşir ve karanlık sırlara ışık tutar. Hatay medyum hocaları arasından da çok sayıda önemli isme sahip olan medyumluk dünyası, ihtiyaç duyulan her türlü konuda insanlara rehberlik ederek maddi ve manevi kazanç sağlar.

Büyüler, her dönemde yapılması mümkün olmayan çalışmalardır. Özellikle hassas büyülerde, günlerin, hatta saatlerin bile önemi bulunur. Medyum hocalar, hangi büyünün hangi günde yapılmayacağını hesaplayarak, buna uygun biçimde hareket etmek zorundadır. Eğer doğru şekilde hesaplama yapılmazsa, böyle bir durumda yapılan büyü verimli olmayacak, boşa gidecektir.

Genel kapsamlı büyüler, aşk büyüsü gibi özel çalışmalar neredeyse her gün, istenildiği gibi yapılabilir. Ancak papaz büyüsü, canbar büyüsü gibi daha özel büyü uygulamalarında astrolojik olaylar, bazı günlerde büyü yapılamamasına neden olabilir. Bu durum, hem büyüyü yaptıran kişinin enerjisi ile alakalı, hem de pek çok gaybi konuya bağlı olarak değişeceği için kesin bir şey söylenememektedir. Bu durum, tamamen medyum hocanın hesaplamaları ile ortaya çıkarılır ve büyünün tutması için mutlaka uyulması gerekir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın