ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

evlilik büyüsü çeşitleri

En İyi Medyumlar

Evlilik Büyüsü

Çocukluktan başlayan bir eğitim süreci geçiren medyum hocalar uzun yıllar boyunca bu alanda kendilerini geliştirir, farklı ve herkese açık olmayan ilimlerde uzmanlaşırlar. Bu uzmanlıkları büyü yapmak için kullanırlar, insanların hayrına yapılan her türlü çalışmada var olurlar. Gaybi alemlere dair enerjilerle dünyevi alemdeki istekleri gerçekleştirirler. Bu istekler kimi zaman bereket, kimi zaman bağlama ve aşk, kimi zaman ise dünyadaki en kutsal bağlardan biri olan evlilik bağının oluşması olabilir. Evlilik büyüsü, iki insan arasındaki bu kutsal bağı oluşturmaya yarayan kadim çalışmalara verilen isimdir.

Medyumların eğitimleri pek çok farklı alanda olabilir. Bir medyum hoca sadece aşk ve bağlama gibi büyüler üzerinde yoğunlaşırken başka bir medyum daha farklı çalışmalarda uzmanlık kazanabilir. Bu durum tamamen medyum hocanın tercihidir ve herhangi bir üstünlük ifade etmez. Gerçek medyum hocalar dünya üzerindeki tüm ilimleri bilemeyeceklerinin farkındadır, bu yüzden insanlara faydalı olmak için belli alanlarda uzmanlaşarak çalışmalarını yürütürler.

Evlilik büyüsü iki farklı insana ait enerjilerin kullanılmasını gerektirir. Bu enerjilerin baskılanması ve medyum hoca tarafından istenen şekle sokulması gerekir. Bunu yapmak için özel tekniklere ihtiyaç duyulduğu gibi mutlaka büyük bir tecrübeye sahip olunması gerekir. Bu nedenle evlilik büyüsü gibi hassas büyüleri her medyum hoca yapmak istemeyebilir. Eğer özellikle o medyumla çalışmak istiyorsanız ve hoca evlilik büyüsünde iyi olmadığını belirtiyorsa, medyum hocanın yönlendirmeleri doğrultusunda benzer etkiler yaratan farklı büyüleri inceleyebilir veya işinin ehli başka bir medyumla çalışabilirsiniz.

Her büyünün herkes tarafından yapılması mümkün değildir. Ancak evlilik büyüsünün bazı türleri basit olduğu için her hoca tarafından yapılabilir. İşinin ehli ve nefes gücü yüksek bir medyum hoca en basit büyü tekniğini kullanıyor olsa bile istediğiniz sonucu verebilecektir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın