ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

canbar büyüsü etkileri

En İyi Medyumlar

Canbar Büyüsü

Bir büyü uygulandığı zaman, nasıl bir etki yaratacağını belirleyen en önemli etmen, medyum hocanın büyü üzerindeki bilgisidir. Eğer medyum hoca yeterli bilgiye sahipse, yapılan büyünün etkisi de aynı ölçüde üstün olacaktır. Her medyum hoca, doğal olarak uyguladığı her büyü yönteminde en iyi şekilde insanlara rehberlik etmeye çalışır. Bunu yaparken kullandığı teknikler kendisine ait olsa da, canbar büyüsü gibi standart bir yapılışa sahip olan çalışmalarda da mutlaka özenli olmak zorundadır.

Medyum hoca, canbar büyüsünü yaparken, bu büyünün etkilediği enerjilere ne kadar hakimse, büyünün hızlı tutması için o kadar müdahil olabilir. Her büyü yönteminde olduğu gibi, canbar büyüsünde de medyumların önemi büyüktür. Bir hoca uygulama aşamasında geçtiği zaman, büyünün enerjileri üzerinde hakimiyet kurabilirse, kişiler üzerine rahatlıkla yönlendirebilir, böylece aşk amacının oluşmasına daha rahat vesile olabilir.

Gaybi alemlerin sırlarını bilen ve çok sayıda uygulamada başarılı sonuçlar almış medyum hocalar, her daim bu tarz büyülerde kendilerine güvenerek hareket eder. Canbar büyüsü zor bile olsa, bu işi iyi yapabilen medyum hocalar için sıradan bir büyüden farksızdır. İşinin ehli bir hoca, en zorlu çalışmaları bile rahatlıkla yapabileceği için, isterse dünyanın en karmaşık yöntemini kullanıyor olsun, her koşulda başarılı olacaktır.

Ne yaparsanız yapın, hangi büyüyü tercih ediyor olursanız olun, mutlaka işi medyum hocalara bırakmalısınız. İnternetten okunan yöntemlerle evde canbar büyüsü yapmak etkisiz olacağı gibi, tehlikeli bile olabilir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Yorum

  Ali gürses hocaya yaptırdığım çalışmanın neticesi çok çok iyi oldu hayatım boyunca hocaya duacı olacağım, inşallah sıkıntısı derdi olan biri bu mesajı görür de en azından bana da hocayı bulmasına vesile olduğum için dua eder, hocanın iletişim bilgilerini yazıyorum bu numaradan arayabilirsiniz ben hep bu numaradan mesajlaştım görüşürken kendine ait telefon numarası 535 590 62 75

  Benim durumum biraz farklı ailemin baskısıyla görücü usulü bir evlilik yapmaya zorlanıyordum yaşım 34 olduğu için artık ailem evde kaldın baskısı kurdu ama ben evlenmek istemediğim için evlenmiyordum annem hakkımı helal etmem dedi babam evden atarım dedi bu yüzden mecburen kabul etmiştim şansıma görücü gelen kişi de beni çok sevdi ve kesin evlenmek istediğini söyledi, bu kişiden kendimi soğutmak için yaptırdım bu çalışmayı sanırım bir hafta sürmeden her şey tam tersine döndü önce adam gönülsüz davranmaya başladı ondan sonra evlilik işini düşünmediğini falan söyledi en sonunda da bizim bu evlilik işi tamamen rafa kalktı çalışmayı yaptırmasaydım muhtemelen şu an mutsuz bir evliliğim olacaktı ali gürses hocadan allah razı olsun bu konuda bana yardım etmiş olmasaydı çok zorluklar yaşayacaktım

 • Reply
  Uğurcan

  SA arkadaşlar, memnuniyet yazmak için girdim, medyum ali gürses’e papaz büyüsü yaptırdım, ben etkisini tam istediğim gibi gördüm ve amcama önerdim. Medyum ali hocayla konustuktan sonra amcam büyü ile çözülmeyeceğini söyleyerek vefke yönlendirmiş başta ben biraz şüphelendim ama amcam emindi medyum ali hocadan sağolsun hocamız derdini dinleyip meramını anlatmış, amcamın vefki de geldi ve muhtemelen büyüden çok daha etkili oldu. Para için çalışan biri değil allah için çalışan bir adam, derdinizi anlayıp yönlendiriyor yeri geliyor daha az parayla yapılan şeylere yönlendiriyor cebini düşünmeden, medyum ali gürsesi herkese tavsiye ederim.

Yorum yapın