En İyi Medyumlar

İsviçre Zürih Medyum Hocalar

İsviçre’nin Zürih şehri 6000 yıl öncesine dayanan bir yerleşim alanı. 6000 yıl, 4000 yıl öncesinden kalan kalıntılar ise hala duruyor. Zürih nüfusunun bir kısmını ise bölgeye gelen turistler oluşturuyor. İsviçre’de ise Zürih medyum hocalar popüler durumda. Zürih medyum hocalar müşteri memnuniyetinin yüksek olması sebebiyle yoğun ilgi görüyorlar. Çünkü bu şehirde medyum hocalara başvuran insan sayısı fazla ve çoğunluğu (Eğer gerçek bir medyum hocaya başvurduysa.) medyum hocanın yanından mutlu ayrılıyor. Zürih medyum hocalar genellikle hangi konularla ilgileniyor aşağıda listeledik.

 • Zürih’te nazar değmesinin belirtileri ile medyum hocalara başvuran insanlar var. Medyum hocalar bu belirtiler ile gelen insanlarla bir süre vakit geçirerek nazar değip değmediğini anlayabiliyorlar. Eğer nazar değmiş ise, nazarı atmak için çeşitli çözüm yöntemlerini uyguluyorlar. Başka bir sorun varsa, sorunu çözmeye uğraşıyorlar.
 • Zürih’te psikolojik sorunlar yaygın durumda. Şehrin yapısından dolayı kasvetli bir havası var ve bu durum insanların negatif enerjiyle dolmasına yol açıyor. Negatif enerji ise ruhu sıkarak bir süre sonra da depresyon gibi psikolojik sıkıntılar oluşmasına sebep oluyor. Zürih medyum hocalar insanların bu tarz sorunlarını dinleyip enerjilerini hissetmeye çalışıyorlar. Eğer negatif enerji yaygın ise çeşitli taşlar, özel sözler ve bazı özel yöntemleri kullanarak kötü enerjiyi vücuttan atıyorlar. Bu durumun insan psikolojisine çok iyi geldiği kanıtlanmıştır ve Zürih’teki insanların birçoğu sadece bu sebepten medyum hocalara başvurmaktadırlar.
 • Zürih’teki hocalar az da olsa büyüyle ilgilenmektedirler. Zürih’te büyü yaptırmak isteyen pek fazla insan bulunmuyor. Büyü yaptıran insan olmadığı için büyü bozma talebiyle gelen insanlar da olmuyor. Sonuçta bu ikisi bir bütün kavramlar. Ancak nadir de olsa büyü yaptırmak için gelen insanlar olduğunda Zürih medyum hocalar kendilerine gelen insanların taleplerini karşılıyorlar ve büyü yapıyorlar.
 • Zürih’te kötülüklerden, nazardan, kötü gözden korkan birçok insan bulunuyor. Bu insanlar kendilerini güvene almak istiyorlar. Manevi bir konuda güvence altına girmek içinse yalnızca koruyucu efsunlar devreye giriyor. Medyum hocalar kendilerine bu taleple gelen insanlara koruyucu efsunlar yaparak süreli veya süresiz olarak kötülüklerden korunmasını sağlıyorlar. Efsunların hiçbiri tamamen koruma sağlamaz, bu imkansızdır ancak kötülüğü uzak tutmada başarılıdır.

Zürih medyum hocalar genellikle bu tarz konularla ilgilenmektedirler. Siz de Zürih’te yaşıyorsanız bunlara benzer sebeplerle medyum hocalara başvurmak istiyorsanız kapsamlı bir araştırmanın ardından bir medyum hoca bulup görüşebilirsiniz.

Zürih’te internet üzerinden medyum hoca bulmak çok kolay ancak gerçek bir medyum hocayı bulmak çok zordur. Çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı insan bulunuyor. Medyum hoca ararken sitemizdeki yorumları okuyup insanların yol göstermesiyle medyum hoca seçimi yapmak sizin için sağlıklı olacaktır. Yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Saadet

  Ali Gürses isimli hoca hakkında yorum yazmak istiyorum. Kendisi ile bir papaz büyüsü işlemim oldu, çok memnun kaldığım bir çalışma yapıldı. Hocanın ilgisi alakası yine aynı şekilde çok iyiydi.
  Aramızın özel ve kişisel sebeplerden dolayı bozulduğu eşim için bir bağlama ve geri getirme işlemi yaptırdım. Acil bir durum olduğu için hocamın önerisi ile papaz büyüsünü tercih ettim. 1 – 21 gün arasında etki edeceğini belirtti. Çalışmayı da bir hafta gibi bir sürede gönderdi. Bu süreçte hiçbir zaman iletişim kopukluğu yaşamadık, sorduğum sorulara her zaman cevap aldım ve hiç memnuniyetsizlik yaşamadım, çalışma boyunca içim rahattı.
  İşlemin bana ulaşmasından beşinci günde eşimle ilgili istediğim etkileri görmeye başladım. Normalde davranışları çok ters iken sevgi dolu bir insana dönüştü. Bu kadar tesirli olacağını hiç tahmin etmiyordum, hatta beklemiyordum bile böyle sonuç alacağımı. Hocanın söylediği her şey birebir şekilde çıktı. İnanılmaz memnun kaldığım bir işlem oldu. Bu yüzden kendisini önermek istiyorum.
  Ulaşmak isterseniz internet sitesinden iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Medyumali.com sitesi hocaya ait. Benim görüştüğüm telefon numarası 535 590 62 75 mail adresi de medyumalibey@gmail.com. Ne zaman görüşmek istesem ulaşabilmiştim bu numaradan. Bazen meşgul oluyor ama hiçbir zaman yanıtsız bırakmıyor veya mailden her gün dönüyor o konuda endişeniz olmasın.

 • Reply
  Deniz

  Ali gürses hocaya gözü kapalı güvenebilirsiniz iletişim konusunda en ufak bir problem yaşamadan çok detaylı bir çalışma yaptırdım, söylediği sürede tamamladı hiç sıkıntı yaşanmadan sonuç almayı başardım

Yorum yapın