ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum şehrazat şikayet

En İyi Medyumlar

Dolandırıcı Medyumlar ve Güvenilir Medyumları Nasıl Anlarız?

Gizemli güçleri ile dikkat çeken medyumlar, geçmişten günümüze ışık tutan ve pek çok olaya imzalarını atmayı başarmış olan kişilerdir. Dünya tarihinde önemli bir yerleri vardır. Medyumlar ile birlikte uygulamalar yapmak ve onlarla iyi bir şekilde çalışma yapmak isterseniz eğer ilk yapmanız gereken şey güvenilir medyum bulmak olmalıdır. Dolandırıcı medyumlar ve güvenilir medyumlar arasındaki farkları bilmek bu alanda atacağınız adımların doğru olmasını sağlar.

Medyumluk giderek popülaritesini artıran bir meslektir. Dolayısı ile taraflı tarafsız, iyi veya kötü niyetli pek çok kişinin ilgisini çeker. Burada yapılması gereken şey güvenilir bir medyum bulmak ve onunla birlikte çalışmalar yapmaktır.

Güvenilir bir medyum ararken sizlerin ihtiyaç duyacağı şeyler:

 • Medyumlar hakkında detaylı bilgi
 • Bu bilgileri alabileceğiniz tarafsız bir site veya platform
 • Medyumların güvenilirliği ile ilgili içinizi rahatlatacak bazı özel noktalar

Bunun gibi şeyler sizlere medyumların güvenilirliği konusunda yardımcı olacaktır. Ancak burada medyumları incelemek ve akabinde en iyi şekilde bilgi almak isterseniz eğer o zaman tarafsızlık ilkesi ile hareket eden yerlere ihtiyacınız var demektir.

Dolandırıcı Medyumlar ve Güvenilir Medyumlar

Bir medyumun ne kadar güvenilir veya sahte olduğunu anlamak için onlar hakkında biraz araştırma yapmalısınız. Bu durumda araştırmalarınızda dikkat edeceğiniz medyumların özellikleri şunlardır:

 • Medyumların gerçekten güçleri olduğuna şahitlik etmek, bu konuda bilgi almak
 • Medyumların kendisini pazarlama düşüncelerinin olmadığını görmek, az konuştuğuna şahitlik etmek
 • Yapılan büyülerde, hazırlanan muska ve tılsımlarda başarılı sonuçların ortaya çıktığını anlamak
 • Sürekli olarak konuyu maddi menfaate çevirmediğini görmek
 • Onun dünya dinleri hakkında bilgisi olduğuna kanaat getirmek
 • Havas ve Ledün gibi lazım olan ilimlere vakıf olduğunu anlamak

Bunun gibi farklı konular ile birlikte sizler de aradığınız tüm detaylara vakıf olabilirsiniz. Dolandırıcı medyumlar ve güvenilir medyumlar arasındaki farkları bilerek sizler de aradığınız medyumlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bir medyuma gitmeye karar verdiğinizde onunla muhabbet ederken dahi ne kadar güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü gerçek bir medyum kendisini övmeyi asla sevmez ve buna da ihtiyacı yoktur. Zira işlemlerin ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilir ve hiçbir konuda garanti veremez. Çünkü yapılan işlemlerin bir miktarı da size bağlıdır.

Dolandırıcı medyumlar ve güvenilir medyumlar arasındaki farkları bilerek sizler de aradığınız medyumlara kolay bir şekilde ulaşabilir ve düştüğünüz zor durumdan hemen ayağa kalkabilirsiniz. İhtiyacınız olanı kolayca bulabileceğiniz güvenilir medyumlar sizleri yaptıkları ile şaşkına çevirecek ve daha ilk etapta onlara güvenmenizi sağlayacak olan kişilerdir.

Dolandırıcı medyumlardan uzak durmak ve güvenilir bir medyum ile başarılı uygulamalar yaptırmak isterseniz eğer sitemize gelen yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlar tarafsız bir şekilde yayınlanır ve medyumlar hakkında pek çok farklı bilgi içerir. Bu yorumlara bakmak ve okumak isterseniz eğer hemen buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Grey

  Normalde çok yorum yapan bir insan değilim ama zor durumda olan insanların çözüm bulmasına bir nebze destek olabilmek adına yorum yazmak istiyorum. Benim evliliğim ile ilgili sorunlarımda ikna çalışması yaptırmam gerekti. Bu çalışma olmasaydı belki şu an yuvam yıkılmış olacaktı. İşlemde ali gürses hoca ile çalıştım papaz büyüsü yaptık en hızlısı ve vaktim kısıtlı olduğu için yapılan çalışma çok hızlı ve güçlü şekilde etkisini gösterdi. Hocanın yaklaşımı da çok ilgiliydi. İnternette o kadar çok sahtekar var ki ben de daha önce çok dolandırımış biri olarak artık kimseye güven kalmıyor ama Ali hoca konusunda içiniz rahat olsun her aşamayla birebir özenli bir şekilde ilgileniyor ve maillere her gün dönüyor. İnternette başka ali isminde hocalar da var yanlış yönlendirmek istemem Ali gürses in telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com bu konularda ihtiyaç duyarsanız bilgi almanızı öneririm.

 • Reply
  Belenli

  İki sene önce Medyum Ali Gürses’e vefk yaptırdım, kısmet açma amacıyla yapılan bir işlemdi ve elime ulaştıktan bir hafta sonra iki farklı görücüden haber geldi, onu geç imkansız olarak gördüğüm sevdiğim adam bana ilan-ı aşk etmeye başladı, sonrasında aileler tanıştı, söz nişan derken vefk elime geçtikten 1-2 ay sonra kendimi ev eşyası bakarken buldum. Bu işler öyle sağda solda anlatıldığı gibi şeyler değil eğer doğru dürüst ilim bilgisi yüksek hoca bulursanız gerçekten de yararlanabiliyorsunuz. Benim çalıştığım hocayı kesinlikle tavsiye ederim, vefkinden çok memnun kaldım anlattığım gibi. Sitesini soranlar olmuş, medyumali . com sitesiydi, hatta numarasını da bırakayım 0535 590 62 75

 • Reply
  Şeyda

  Benim üzerime bir büyü yapılmıştı, domuz yağı büyüsüymüş. Eski sevgilimin annesi yaptırmış. Benim olaylardan hiç haberim bile yoktu, büyünün adını bile ilk defa duymuştum öyle söyleyeyim. Annem belirtileri anladı ve Ali Gürses hoca adında biriyle görüştürdü beni. Ona anlattıktan sonra sıkıntılarımı büyü olduğunu söyledi. Ali hocanın büyü bozma çalışmasından memnun kalmıştım. Büyü bozulmadan önce sürekli kabus görüyordum, içimde hep bir sıkıntı vardı. Büyü bozulduktan sonra resmen kuş gibi hafifledim ve tüm bu sorunlar gitmişti. İnternet sitesi var galiba hocanın. medyumali.com sitesindeki numara doğru. Ben o numara ile görüşmüştüm. Bu konuda yetkin ve ilme hakim biri bir bilgi alın derim

Yorum yapın