ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum hristo şikayetleri

En İyi Medyumlar

Almanya Medyum Hocaları

Manevi alemler söz konusu olduğunda, büyü çalışmaları kadar ilgi gören ve fazlasıyla popüler olan fal uygulamaları, diğer ülkelerde olduğu gibi, Almanya’da çok sayıda insan tarafından merakla takip ediliyor. Büyücü hocaların bazıları fal bakmaya karşı olsa da, bazı hocalar fal baktığını iddia edebilmekte.

Almanya medyum hocaları arasında da fal baktığını söyleyen isimlere rastlamak mümkün. Ancak, bu alanda isim yapmış ve dünyanın her yerinde tanınan pek çok gerçek medyum hoca fal uygulamalarına karşı çıkmakta, gaybın Allah’tan başka kimse tarafından bilinmeyeceğini söyleyerek, bu yapılanın doğru olmadığını belirtmektedir. Yine benzer şekilde, Almanya medyum hocalarından bazıları da fal uygulamalarına karşı çıkmaktadır.

Fal, ülkelerden bağımsız olarak, medyum hocanın tercih edip etmemesiyle alakalıdır. Bir Almanya medyum hocası fal bakarken, diğeri bunu yapmayı tercih etmeyebilir. Bu tamamen kişisel bir karar olduğu gibi, her hocanın görüşüne ve tekniğine bağlı olarak değişebilir. Ancak çoğu gerçek medyum hoca, böyle bir şeyin kesin olarak mümkün olmadığını söyler. Bu nedenle, fal bakan Almanya medyum hocalarının oldukça az sayıda olduğu bilinmektedir. Bu kişilerin kaçının gerçek, kaçının dolandırıcı olduğu ise ayrı bir soru işareti.

Fal yerinde, Almanya medyum hocaları tarafından da sıkça uygulanan yıldızname gibi çalışmalar benzer etkiler için kullanılabilmektedir. Gaybı göstermek yerine işaretler sunan bu çalışmalar, gerçek medyum hocalar tarafından da kabul görmekte ve uygulanmaktadır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın