ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum güneş şikayet

En İyi Medyumlar

Bakım Nedir? Bakım Hocaları Kimler?

İnsanların çevresinde gözle görülemeyen ve gayb alemlerinde var olan bir enerji alanı bulunmaktadır. Bu enerji alanı, insanların hayatını doğrudan etkileyebilen durumlara sahiplik yapar. İnsanlar üzerinde tesir kuran büyüler, nazar ve daha pek çok konu bu enerji alanı ile alakalıdır.

İnsanların çevresini saran bu enerji alanı bakım adı verilen çalışmalar ile incelenebilmektedir. Bu inceleme, medyum hocalar tarafından pek çok farklı ilim kullanılarak gerçekleştirilir. Her medyum hocanın sahip olamayacağı kadar detaylı olan bu bilgiler yalnızca işinin ehli olan kişilerce kullanılabilir.

Bakım işlemi ile insanların çevresini saran bu enerji alanı tam olarak görülebilir. Bu alan üzerinde bulunan büyüler ve diğer kötücül enerjiler tesit edilerek medyum tarafından tanımlanır. Büyü bozma çalışmalarında bakım yapılmadan büyünün bozulamama sebebi budur.

Medyumlar bakım yaparken kimi zaman malzeme kullanmayı da tercih edebilir. İstisnai durumlar olmadığı sürece medyum hocalar bu işlemi sadece kendi nefes güçlerini kullanarak yapıyor olsa da bazı durumlarda malzeme ile bu çalışmanın yapıldığı da görülmektedir.

Medyumlar bakım işlemini sadece büyüleri görmek için yapmazlar. Bazı durumlarda, kişilerin karakterinin okunması ve yıldızname çalışmalarına benzer şekilde bir yol haritası çıkarılması amacıyla bakım yapılabilmektedir. Bu tarz bir bakım çalışması diğer çalışmalara kıyasla çok daha zordur ve herkesin enerjisi bu gibi bir uygulama için uygun olmayabilir.

Bakım Çalışması Geleceği Gösterir Mi?

Bakım işlemi insanın çevresini saran enerji alanın okumaktan ibarettir. Bu enerji alanı kişilere ait olduğu için çeşitli karakteristik özellikleri yansıtıyor olsa da hiçbir şekilde geleceği gösterme gibi bir yetenek barındırmaz.

Bakım çalışması yapıldığı zaman ilk olarak üzerinizde büyü olup olmadığı görülür. Buna ek olarak, nazar gibi enerjinizi etkileyen konular da bu çalışma sayesinde görülüp engellenebilmektedir.

Eğer bakım işlemi daha farklı bir amaçla yapılmışsa medyum hocalar tarafından sahip olduğunuz kişilik özellikleri de görülebilir. Bu özelliklere dair enerjiler medyum hocalar tarafından çeşitli ilimler kullanılarak yorumlanır. Böylece istenen yol haritası çıkarılabilir. Elbette bu durumun herkes için yapılamayacağı, bazı kişilerin enerjilerinin buna uygun olmadığı unutulmamalıdır.

Bakım İşlemi ile Ne Öğrenilebilir?

Bakım çalışması sadece manevi alemde var olan enerji alanınızın tanımlanmasını sağlar. Bu tanımlama sırasında sırlarınız ve aklınızdan geçen düşünceler okunamaz. Bakım yapılarak sadece üzerinizde büyü olup olmadığı öğrenilir. Bunun dışında, eğer özel amaçla yapılan bir çalışma söz konusu ise kişinin enerji alanından karakter tahlili yapılabilir.

Bakım çoğu zaman insanlarda sadece büyüden şüphelenildiği durumlarda yapılmaktadır. Bunun dışında çalışmanın herhangi bir özel işlevi veya etkisi bulunmaz. Bu çalışma genellikle medyum hocaların yönlendirmesi ile yapılan bir işlemdir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın