ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum güneş şikayet

En İyi Medyumlar

Bakım Nedir? Bakım Hocaları Kimler?

İnsanların çevresinde gözle görülemeyen ve gayb alemlerinde var olan bir enerji alanı bulunmaktadır. Bu enerji alanı, insanların hayatını doğrudan etkileyebilen durumlara sahiplik yapar. İnsanlar üzerinde tesir kuran büyüler, nazar ve daha pek çok konu bu enerji alanı ile alakalıdır.

İnsanların çevresini saran bu enerji alanı bakım adı verilen çalışmalar ile incelenebilmektedir. Bu inceleme, medyum hocalar tarafından pek çok farklı ilim kullanılarak gerçekleştirilir. Her medyum hocanın sahip olamayacağı kadar detaylı olan bu bilgiler yalnızca işinin ehli olan kişilerce kullanılabilir.

Bakım işlemi ile insanların çevresini saran bu enerji alanı tam olarak görülebilir. Bu alan üzerinde bulunan büyüler ve diğer kötücül enerjiler tesit edilerek medyum tarafından tanımlanır. Büyü bozma çalışmalarında bakım yapılmadan büyünün bozulamama sebebi budur.

Medyumlar bakım yaparken kimi zaman malzeme kullanmayı da tercih edebilir. İstisnai durumlar olmadığı sürece medyum hocalar bu işlemi sadece kendi nefes güçlerini kullanarak yapıyor olsa da bazı durumlarda malzeme ile bu çalışmanın yapıldığı da görülmektedir.

Medyumlar bakım işlemini sadece büyüleri görmek için yapmazlar. Bazı durumlarda, kişilerin karakterinin okunması ve yıldızname çalışmalarına benzer şekilde bir yol haritası çıkarılması amacıyla bakım yapılabilmektedir. Bu tarz bir bakım çalışması diğer çalışmalara kıyasla çok daha zordur ve herkesin enerjisi bu gibi bir uygulama için uygun olmayabilir.

Bakım Çalışması Geleceği Gösterir Mi?

Bakım işlemi insanın çevresini saran enerji alanın okumaktan ibarettir. Bu enerji alanı kişilere ait olduğu için çeşitli karakteristik özellikleri yansıtıyor olsa da hiçbir şekilde geleceği gösterme gibi bir yetenek barındırmaz.

Bakım çalışması yapıldığı zaman ilk olarak üzerinizde büyü olup olmadığı görülür. Buna ek olarak, nazar gibi enerjinizi etkileyen konular da bu çalışma sayesinde görülüp engellenebilmektedir.

Eğer bakım işlemi daha farklı bir amaçla yapılmışsa medyum hocalar tarafından sahip olduğunuz kişilik özellikleri de görülebilir. Bu özelliklere dair enerjiler medyum hocalar tarafından çeşitli ilimler kullanılarak yorumlanır. Böylece istenen yol haritası çıkarılabilir. Elbette bu durumun herkes için yapılamayacağı, bazı kişilerin enerjilerinin buna uygun olmadığı unutulmamalıdır.

Bakım İşlemi ile Ne Öğrenilebilir?

Bakım çalışması sadece manevi alemde var olan enerji alanınızın tanımlanmasını sağlar. Bu tanımlama sırasında sırlarınız ve aklınızdan geçen düşünceler okunamaz. Bakım yapılarak sadece üzerinizde büyü olup olmadığı öğrenilir. Bunun dışında, eğer özel amaçla yapılan bir çalışma söz konusu ise kişinin enerji alanından karakter tahlili yapılabilir.

Bakım çoğu zaman insanlarda sadece büyüden şüphelenildiği durumlarda yapılmaktadır. Bunun dışında çalışmanın herhangi bir özel işlevi veya etkisi bulunmaz. Bu çalışma genellikle medyum hocaların yönlendirmesi ile yapılan bir işlemdir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Star

  Buradan medyum hoca arayışında olanlara tavsiyem Ali Gürses hocayı araştırmaları. İki defa bu hoca ile çalışma fırsatım oldu, kendisinin yaptığı işlemler gerçekten çok başarılı. Ben bu alanda bilgisi olan biriyim, daha önce çok kez vefk yaptırdım başka hocalara ama Ali Gürses bey kadar başarılı ve düzgün yapan birine rastlamamıştım.
  En son yaptırdığım çalışmadan bahsetmek istiyorum, rızık açma çalışmasıydı. Kendime daha önceden yaptırmıştım zaten ve çok faydasını görmüştüm. Bu defa abim için yaptırdık. Kendisi emekli ve bir evi var kiraya vermeye çalışıyordu ama sürekli sahtekarlar geliyor, adamın elindeki parasından da ediyordu.
  Rızık açma çalışmasını yaptırdıktan sonra yeni bir kiracı buldu, çok düzgün bir aile ve normalde verilecek kiradan daha fazla vermeyi teklif ettiler, abim adaletsizlik olur diyerek kabul etmedi. Kiracısı kendi eviymiş gibi tadilat vesaire yaptı hiçbir şekilde ekstra bir külfet doğurmadan. Bunun üzerine yine abime ait davalık olan bir tarlada haklı olduğu ortaya çıktı ve onun ödemeleri geldi, şu an çok güzel toparladı durumunu. Önceden borç harca girecekti neredeyse.
  Ali Gürses bey gerçekten Türkiye’deki en başarılı ve düzgün karakterli hocalardan biri. Daha önce hiç böyle bir sitede tavsiyede bulunmadım ama karıncanın ateşe taşıdığı su misali belki birine faydam dokunur, hayır duası alırım, derdini çözmeye vesile olurum. Bahsettiğim hocanın telefon numarası 535 590 62 75 – internet sitesi de var medyumali.com, sitesinde hangi çalışmaları yaptığı gibi bilgileri var.

 • Reply
  Esra

  Baglama calismasinin 15. Gunundeyim su an her sey cok iyi gidiyor hocanin dedigi hersey cikti tavsiye ederim ali gurses hocayi sitesine bakin medyumali.com vefk de yapiyor soranlar olmus

 • Reply
  Yorumum

  Ali gürses hocaya yaptırdığım çalışmanın neticesi çok çok iyi oldu hayatım boyunca hocaya duacı olacağım, inşallah sıkıntısı derdi olan biri bu mesajı görür de en azından bana da hocayı bulmasına vesile olduğum için dua eder, hocanın iletişim bilgilerini yazıyorum bu numaradan arayabilirsiniz ben hep bu numaradan mesajlaştım görüşürken kendine ait telefon numarası 535 590 62 75

  Benim durumum biraz farklı ailemin baskısıyla görücü usulü bir evlilik yapmaya zorlanıyordum yaşım 34 olduğu için artık ailem evde kaldın baskısı kurdu ama ben evlenmek istemediğim için evlenmiyordum annem hakkımı helal etmem dedi babam evden atarım dedi bu yüzden mecburen kabul etmiştim şansıma görücü gelen kişi de beni çok sevdi ve kesin evlenmek istediğini söyledi, bu kişiden kendimi soğutmak için yaptırdım bu çalışmayı sanırım bir hafta sürmeden her şey tam tersine döndü önce adam gönülsüz davranmaya başladı ondan sonra evlilik işini düşünmediğini falan söyledi en sonunda da bizim bu evlilik işi tamamen rafa kalktı çalışmayı yaptırmasaydım muhtemelen şu an mutsuz bir evliliğim olacaktı ali gürses hocadan allah razı olsun bu konuda bana yardım etmiş olmasaydı çok zorluklar yaşayacaktım

Yorum yapın