ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum filiz yorum

En İyi Medyumlar

Sahtekar Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Her meslekte olduğu gibi medyumluk mesleğinde de belli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar, medyum hocalara verilen eğitimin başlangıcından itibaren bellidir. Bu alanda ilerlemek isteyen bir kişi tüm bu kurallara uymak ve buna uygun hareket etmek zorundadır. Bu kurallar sayesinde, sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bilmek ve her daim işinin ehli olan medyumlara ulaşabilmemiz de mümkün olmaktadır.

Bir medyum hocanın eğitimi çok küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Bu eğitim sürecinde hem teorik hem de pratik bilgiler paylaşılır. Gerçek bir medyum hoca en karmaşık durumlarda bile bu eğitimi sayesinde büyüden ve maneviyatın sonsuz gücünden yararlanabilir.

İşinin ehli olan medyum hocalar nefes gücüyle kendini belli edecektir. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda, çalışmayı yapacak olan medyumun nefes gücü bizim için bir rehber olabilmektedir. Çalışmayı düşündüğünüz kişinin nefesi kuvvetli olduğu sürece tüm büyülerinde başarılı olma ihtimali yüksektir. Aksi durumlarda ise büyünün tutması mucize olacaktır. Sahtekar medyumlar, bu güce sahip olmadığı, sahip olsa bile kullanabilecek eğitimi olmadığı için büyü yapamayacaktır.

Yine aynı şekilde, çalışma yaptıracağınız medyum hocanın eğitimi de çok önemlidir. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda dikkat edilmesi gereken noktalardan biri eğitimdir. Eğer bir medyum hoca, havas ve ledün başta olmak üzere, numeroloji ve daha pek çok farklı gizli ilim konusunda bilgi sahibi değilse, bu alanlarda eğitim almamışsa büyü yapabilmesi mümkün değildir. Özellikle, havas isimli kadim ilim öte alemlerdeki tüm çalışmalarda mutlaka kullanılmak zorundadır.

Medyumların Eğitimi Çalışmayı Doğrudan Etkiler

Basit veya zor olması fark etmeksizin her türlü manevi çalışmada sayısız farklı teknikten söz etmek mümkündür. Bir medyum hoca büyü yapmadan önce tüm bu teknikleri öğrenir ve ilim bilgisiyle birleştirerek kullanır.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz sorusunun cevaplarından birinin medyumun bilgisi ve eğitimi olmasındaki en önemli sebep budur. Eğer bir medyum hoca yeterli bilgiye sahip değilse, yapacağı büyü çalışması başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

Hangi büyü olursa olsun, en basitinden en karmaşık büyüye kadar her zaman ilimden yararlanılır. İlim bilgisi olmayan bir medyumun başarılı olması sadece mucizevi bir durum olarak kabul edilir.

Her Zaman Detaylı Bir Araştırma Yapılmalıdır

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda bizlerin en iyi yardımcısı çalışmayı yapacak olan medyum hocalar hakkında yapacağımız araştırmadır. Medyumlar ile ilgili araştırma yaparak, diğer insanların deneyimlerini okuyabilir, bu sayede kime nasıl yaklaşmamız gerektiğini anlayabiliriz.

Her medyum hoca ile çalışmak ve sahtekar olup olmadığını anlamak imkansızdır. Bu nedenle, bir medyumun nitelikleri konusunda diğer insanların tecrübeleri bizim için bir yol gösterici olabilir. Hakkında iyi yorumların ağırlıkta olduğu medyum hocaları tercih etmemiz, her zaman için daha etkili büyüler yaptırmamızı sağlayacak ve bizlerin zor duruma düşmesini engelleyecektir.

Sitemize sizlerden gelen yorum ve deneyimleri ana sayfamızda toplamaktayız. Tüm medyumlar hakkında yazılan bu mesajları okumak, soru sormak ya da kendi deneyimleriniz insanlarla paylaşarak yardımcı olmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın