ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

fransa medyumları

En İyi Medyumlar

Fransa Medyum Hocaları

Fransa medyum hocaları, bu mesleği yerine getirebilmek için çok eski dönemlerden günümüze ulaşmış geleneksel yöntemler ile eğitilmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun bu şekilde eğitim almamış medyum hocalarla karşılaşmak mümkün değildir. Tüm medyumlar aynı tarzda eğitimler geçerek manevi çalışmalar yapmayı öğrenmek zorundadır.

Medyum hocalar tarafından yapılan çok çeşitli çalışmalar bulunur. Bu çalışmaların her birinde çok özel ve farklı enerjiler kullanılır. Fransa medyum hocaları tarafından yapılan tüm çalışmalarda da öte alemin bu enerjileri kullanılmaktadır.

Medyumların enerjileri öğrenebilmesi için ilimler konusunda bilgi sahibi olması çok önemlidir. Bu ilimlerin neler olacağı ve hangi yöntemler ile öğretileceği sadece eğitimi veren medyum tarafından bilinebilir. Fransa medyum hocaları, eğitimleri sırasında kimi zaman üstat kabul edilen medyumlar tarafından eğitilirken kimi zaman ise medrese ve külliye gibi yerlerde eğitim görebilmektedir.

Medyumların eğitimler çok karmaşık bilgilerin öğrenilmesini kapsar. Bu bilgilerin her biri öte alemlerle alakalı olan ilimleri içerir. Fransa medyum hocaları veya başka bir yerin medyumları olması asla fark etmez. Her medyumun bu ilimler konusunda tam bilgi sahibi olması gerekir.

İlimler her zaman gizli tutulur. Gizli tutulan ilimlere dışarıdan herhangi bir şey karışmadan, bozulmadan nesiller boyunca aktarılması mümkün olmaktadır. Fransa medyum hocaları, yaptıkları tüm çalışmalarda bunu uygular ve çalışmalarını bu sayede istenen şekilde yapabilir.

Medyumlar Hem Teorik Hem de Pratik Eğitim Alır

Fransa medyum hocaları tarafından yapılan tüm çalışmalarda teorik ve pratik eğitimlerden bir arada yararlanılır. Bir medyumun bu aşamalardan birinde eksik kalması doğrudan büyülerini etkileyeceği için mutlaka tam anlamıyla eğitilmesi gereklidir.

Alınan bu eğitimler sırasında öncelikle dünyevi ilimlerle alakalı bilgiler öğrenilir. Bu ilimlerde astroloji ve numeroloji gibi farklı çalışmalar yer alabilmektedir. Fransa medyum hocaları, bu ilimlerde elde ettikleri bilgileri çok sayıda farklı uygulamada aktif olarak kullanır.

Eğitimlerin manevi kısmında ise havas, ledün gibi çalışmalar yer alır. Bu ilimler dışında, sadece medyum hocaların bildiği sayısız uygulamada da çalışma yapılmaktadır.

Medyumlar, pratik eğitimlerinde büyü yapmayı ve enerjiler üzerinde hakimiyet kurmayı öğrenir. Fransa medyum hocaları, büyü yapmaya başlamadan önce tecrübe edinir ve bu sayede zor büyüleri bile kolayca yapabilecek seviyeye ulaşır.

Bir Medyumun Tecrübesi Her Zaman Artmaya Devam Eder

Medyumlar için eğitimin bitmesi veya tecrübe edinmenin son bulması asla mümkün değildir. Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar için aynı şey geçerlidir. Medyumlar, her yaptıkları büyü ile birlikte daha fazla tecrübe edinmeye devam eder.

Medyum ne kadar tecrübe edinirse o kadar iyi büyüler yapar. Yine aynı şekilde, bilgisi yüksek medyumun yaptığı büyüler de çok etkilidir.

Tüm medyum hocalar hakkında sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve görüş paylaşmak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın