ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

büyü nasıl bozulur

En İyi Medyumlar

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Çalışmaları

Büyü bozma çalışması, özellikle kara büyü etkisi altında olan kişilerin mutlaka yaptırması gereken işlemlerin başında gelir. Kötü niyetli bir insan tarafından yaptırılan büyünün hayatımızdaki etkisi çok yoğun olabilir. Bu nedenle, etkiden kurtulmak ve kendinizi tekrar düzgün bir yola sokmak için büyünün bozulması gerekir.

Kara büyü çalışmaları her konuda yapılabilmektedir. Ayırma, soğutma, kısmet bağlama ve hatta bazı çalışmalarda kişilere fiziki olarak zarar verme amacı güdülebilir. Bu tarz çalışmaların etkisinden korunmak için muskalar ve vefkler kullanılıyor olsa da tesir altına girdikten sonra sadece büyü bozma uygulaması ile kurtulmak mümkündür.

Medyumlar, büyü bozma çalışmasını yapılan büyünün türüne göre özel olarak şekillendirirler. Her büyü için aynı bozma çalışması uygulanmaz. Yapılacak olan çalışmanın kesin etki edebilmesi için medyumların özel olarak enerjisel incelemeler yapması gerekir.

Büyü Bozma Kesin Etki Eder Mi?

Büyü bozma çalışması, bozulacak olan büyünün türüne göre birden çok defa yapılması gerekebilen bir uygulamadır. Her ne kadar işinin ehli ve nefes gücü kuvvetli medyumlar tek seferde büyüyü bozabiliyor olsa da bazı büyüler mutlaka iki veya daha fazla çalışma gerektirebilir.

Büyü bozma işlemi eğer doğru şekilde yapılırsa kesin olarak sonuç verir. İsterse en karmaşık ve zorlu büyü uygulaması olsun, yapılan işlem doğru olursa ve yapan medyumun nefes gücü yüksekse kesin olarak etki gösterecektir.

Bazı durumlarda yapılan büyünün bozulmadığı görülebilir. Bundaki temel sebep büyüyü yapan medyum hocanın çok kuvvetli bir nefese sahip olmasından kaynaklıdır. Eğer çalışma yapan medyum ciddi anlamda güçlüyse, bozacak olan medyumun da aynı ölçüde tecrübeli ve güçlü nefese sahip biri olması zorunludur. Aksi takdirde büyü bozma çalışması yapılamaz.

Büyü Bozma Çalışması Tutmazsa Ne Yapmalı?

Eğer doğru şekilde yapıldıysa, büyü bozma işlemi kesin olarak sonuç verecektir. Hiçbir şekilde tutmama veya etkisiz kalma ihtimali yoktur.

İşinin ehli olan medyum hocalar büyüyü bozduktan sonra durumu takip ederek enerjisel değişimleri gözlemler. Bu gözlemler sırasında büyü tesirinin tekrar baskın çıktığı görülürse, medyum hoca çalışmayı güçlendirecek bir takım işlemler yapacaktır. Böylece istendiği şekilde, kesin olarak büyü bozulacaktır.

Büyü bozma yapan bir medyum hocanın çalışması tutmazsa medyumla iletişime geçilmesi gereklidir. Büyü tesirinin devam ettiği durumlarda daha farklı çalışmalar ile etkinin ortadan kaldırılması sağlanır.

Gerçek medyum hocalar en etkili sonuçları verebilmek için her zaman kişiye özel yöntemler kullanır. Bu nedenle işinin ehli bir medyumun yaptığı büyü bozma işleminin tutmama ihtimali oldukça düşüktür. Eğer büyü bozdurmak istiyorsanız bu işte çalışacağınız medyum hocayı iyi araştırmanız gerekir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz daha önceden çalıştığınız medyumlar hakkında yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

  • Reply
    MUSTAFA

    YURTDIŞINDAYIZ DİYE BİZİ DOLANDIRAN MEDYUMLARA HAKKIMI HARAM EDEREK YORUMUMA BAŞLAMAK İSTİYORUM NASIL OLSA UZAKTAYIZ PEŞİNE DÜŞEMEYİZ DİYE BİZİ SAZAN OLARAK GÖRÜYORLAR RESMEN

    BU KADAR DOLANDIRICI ARASINDA DA BU İŞİ DOĞRU DÜRÜST YAPAN MEDYUM ALİ GÜRSES’İ DE TEBRİK EDİYORUM. KAÇ DEFA DOLANDIRILDIKTAN SONRA MEDYUM ALİ HOCAYI BULARAK YİNE KORKA KORKA BİR VEFK YAPTIRDIM. VEFK ELİME SORUNSUZ GEÇİNCE İNANIN ŞAŞIRDIM ÇÜNKÜ KESİN YİNE BOŞA GİDEN BİR PARADIR DİYE BAKIYORDUM

    VEFKİN ETKİSİNİ DE GÖRÜNCE ARTIK TAMAM DEDİM. ÇEVREMDEKİLERE DE ÖNERİYORUM KENDİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN DA PAYLAŞIYORUM. ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN BU ADAMDAN, BU MESLEĞİN ADINI LEKELEYEN DOLANDIRICILAR ARASINDA KAYBOLUP GİTMESİN HAKKINI YEMESİNLER

Yorum yapın